Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülizar 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar 5. son bölüm izle
Gülizar 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar 5. son bölüm izle
Kanal D'nin sevilen dizisi Gülizar'ın 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Şerif’in silahlı tehdidine maruz kalan Gülizar, Murat tarafından kurtarılır. Ancak bu esnada Tuğrul vurulur. Gülizar dizisinin yeni bölümünde neler olacak? İşte Gülizar dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 26 Şubat 2018 - 21:05

Gülizar 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çağan Irmak’ın yönettiği Gülizar dizisinin başrollerinde  Farah Zeynep Abdullah, Ömer Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu, Şerif Sezer oynuyor. Dizi severler Gülizar, yeni bölüm fragmanı, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linkine haberimizden erişebilirler.

GÜLİZAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ


Candan, hem çocuklarının Gülizar yüzünden tehlike altında olmasından hem de pavyon geçmişlerinin ortaya çıkmasından dolayı onları evden kovar. Ancak Gülizar, gitmeden önce aileye son bir ders verir. Parada pulda gözünün olmadığını ispatlamak için reddi miras yaparak İstanbul'un yolunu tutar.

Gülizar'dan ve ona verecekleri mirastan kurtuldukları için çok mutlu olan Sepetçi Ailesinin bu mutluluğu kısa sürer. Çiftlikte yaşanan beklenmedik bir gelişme onlara hayatlarının şokunu yaşatır.

Murat, Gülizar'a aşık olduğunu kesin olarak anlasa da duygularını inkar eden Gülizar,  en büyük hayali olan şarkıcılık için önemli bir adım atar.  Kartal Söz Prodüksiyon'la anlaşan genç kız,  yeni bir hayata başlar. Ancak yaptığı anlaşmanın tadını çıkarmaya fırsat bulamadan kapısına gelen sürpriz misafir olayların seyrini değiştirecektir.


GÜLİZAR SON BÖLÜM İZLE

GÜLİZAR’IN HİKAYESİ

Gülizar (25) İzmir'in fakir bir mahallesinde, annesinin onu emanet ettiği Suzan'la (40) birlikte yaşamaktadır, müzik onun için çok önemlidir ve en büyük hayali bir gün iyi bir şarkıcı olmaktır. Suzan, Şerif'in işlettiği pavyonda çalışmaktadır ancak Şerif'in gözü Gülizar'dadır. Suzan'dan Gülizar'ı pavyona getirmesini ister. Gülizar'ın bir diğer derdi ise kendisiyle evlenmek isteyen yaşı geçkin Bahri Bey'dir. Gülizar, başındaki bu dertlerden kurtulmak isterken hayatı tahmin edemeyeceği şekilde değişir.

Öz babası süt-peynir fabrikaları sahibi zengin iş adamı Mehmet Rıfat ölüm döşeğindedir, kendisini görmek istemekte ve artık onların çiftliğinde yaşamasını vasiyet etmektedir. Çiftliğin kâhyası ve Gülizar'ın varlığını yıllardır bilen kâhya Veysel'in oğlu Murat, Gülizar çiftliğe geldiği andan itibaren ona vurulur ancak ortada bir sorun vardır; kendisi Mehmet Rıfat'ın kızı Mine ile nişanlıdır. Gülizar çiftlikte hayallerine ulaşmaya çabalarken hem geçmişteki hem yeni edindiği düşmanlarla mücadele edecek, bir yandan da Murat'a duyduğu aşkla sarsılacaktır.

Son güncelleme: 08:58 - 19.03.2018