Gülizar 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar son bölüm izle

Gülizar 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Murat, Gülizar'a aşkını itiraf ediyor ve ardından herkesi şok edecek bir hamle yapıyor. Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de yayınlanacak. İşte Gülizar dizisi ile ilgili son gelişmeler...

Gülizar 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar son bölüm izle

Gülizar yeni bölüm fragmanı geldi! Çağan Irmak’ın yönetmenliğini üstlendiği Gülizar dizisinin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ile Ömer Berk Cankat yer alıyor. Gülizar 7. bölüm fragmanında, Murat Gülizar’a olan hislerini daha fazla içinde tutamıyor ve bir çırpıda aşkını ilan ediyor. İşte Gülizar dizisinin yeni fragmanı ve son bölüm özeti…

GÜLİZAR YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Gülizar’ın yüzüne karşı ona aşkını itiraf eden Murat ardından glen öpücükle de herkesi şaşırtıyor! Gülizar, Murat’ın aşk itirafı karşısında ne yapacak? Murat’ın öpücüğüne nasıl karşılık verecek? Öte yandan Suzan’ın başı belaya giriyor. Suzan’ın cinayet itirafı tüm dengeleri değiştiriyor! Peki tüm bu olanlar Şerif’in intikam planının bir parçası mı? Suzan, parmaklıklar ardından kurtulabilecek mi?

SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜM ÖZETİ

Şerif'in silahlı tehdidine maruz kalan Gülizar, Murat tarafından kurtarılır. Ancak bu esnada Tuğrul vurulur. Candan, hem çocuklarının Gülizar yüzünden tehlike altında olmasından hem de pavyon geçmişlerinin ortaya çıkmasından dolayı onları evden kovar. Ancak Gülizar, gitmeden önce aileye son bir ders verir. Parada pulda gözünün olmadığını ispatlamak için reddi miras yaparak İstanbul'un yolunu tutar.

Gülizar'dan ve ona verecekleri mirastan kurtuldukları için çok mutlu olan Sepetçi Ailesinin bu mutluluğu kısa sürer. Çiftlikte yaşanan beklenmedik bir gelişme onlara hayatlarının şokunu yaşatır.

Murat, Gülizar'a aşık olduğunu kesin olarak anlasa da duygularını inkar eden Gülizar,  en büyük hayali olan şarkıcılık için önemli bir adım atar.  Kartal Söz Prodüksiyon'la anlaşan genç kız,  yeni bir hayata başlar. Ancak yaptığı anlaşmanın tadını çıkarmaya fırsat bulamadan kapısına gelen sürpriz misafir olayların seyrini değiştirecektir.