Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülizar 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar 7. son bölüm izle
Gülizar 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar 7. son bölüm izle
Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı yeni dizi Gülizar'ın 7. son bölümü yayınlandı. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Ömer Berk Cankat ve Ebru Cündübeyoğlu'nun yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki Gülizar yeni bölüm fragmanı geldi. İşte detaylar...
Magazin 3 Mart 2018 - 23:41

Gülizar son bölümde Murat aşkını Gülizar’a itiraf ediyor. Murat'ın ilanı aşkı karşısında Gülizar'ın tavrı ne olacak? Gülizar yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Gülizar son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

GÜLİZAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Gülizar'ın çiftliği terk etmesi Murat'ın duygularını tetiklemiştir. Gülizar'ı sonsuza kadar kaybetmek istemeyen Murat, Gülizar'a duygularını açar.

Suzan Gülizar'ın düzene giren hayatının bozulmasını asla istemez. Şerif'in Gülizar üzerinde tehdit oluşturmaması için polise gidip teslim olur. Bahri cinayetini üstlenir. Suzan'ı kurtaracak görüntüler Fettah'tadır fakat bir el görüntüleri almıştır. Murat yardımlarına koşar. Murat, Suzan'ı kurtaracak görüntüleri bulmayı başarabilecek midir?

Gülizar Hayriye'den ailesinin başına gelenleri öğrenmiştir. Hayriye'nin asıl isteği Gülizar'ın gidip otele yerleşen Candan, Tuğrul ve Mine'yi de evine almasıdır. Gülizar zor duruma düşen kardeşlerine yardım edecek midir? İzbe bir otelde zor anlar yaşayan Candan ve çocuklarının her şeyi yoluna koymak için planları nedir? Hayriye torunlarını tekrar bir araya getirebilecek midir?

GÜLİZAR YENİ FRAGMAN

GÜLİZAR SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:53 - 19.03.2018