Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülizar 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar 8. son bölüm izle
Gülizar 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gülizar 8. son bölüm izle
Gülizar 8. son bölümde, Gülizar'ı kurtarmak için büyük bir çaba gösteren Murat, az bir zamanı kaldığının farkındadır. Peki Gülizar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi severlerin merakla beklediği Gülizar dizisi ile ilgili önemli gelişmeleri haberimizden öğrenebilirsiniz.
Magazin 10 Mart 2018 - 23:11

Gülizar 8. son bölüm ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Ömer Berk Cankat ve Ebru Cündübeyoğlu’nun yer aldığı dizinin yönetmenliğini Çağan Irmak yapıyor. Peki Gülizar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

GÜLİZAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Gülizar'ın kaçırılması Suzan, Hayriye ve Fettah'ı yıkmıştır. Teksoy'un tehlikeli bir katil olduğunu bilen Murat, bir an önce Gülizar'ı bulmak zorundadır. Teksoy kaçış planını uygulamaya başlar ve  Suzan'a mesaj gönderir. Gülizar'ın görüntülerinin olduğu mesaj üzerine Murat iz sürmeye başlar. Gülizar'ın kaçırılmasını kullanmak isteyen Kartal, aileden gizli basın toplantısı düzenleyip Gülizar'ın kaçırıldığını duyurur.

Suzan ve Fettah ise Gülizar'ın canı tehlikedeyken bu durumu kullanan Kartal'la büyük tepki gösterirler. Murat'ın Gülizar'a olan aşkını öğrenen Mine yeni bir plan yapmıştır. Teksoy'a hiç beklemediği ancak ikisinin de işine gelecek bir teklifte bulunur.  Hesaba katmadıkları şey ise Murat'tır. Genç adam Teksoy'a sandığından çok daha yakındır.Murat, korku dolu anlar yaşayan Gülizar'ı kurtarabilecek mi? Murat ve Gülizar'ı bekleyen büyük sürpriz ne?

GÜLİZAR FRAGMAN

GÜLİZAR SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:44 - 19.03.2018