Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülizar dizisi final yapıyor! Gülizar final bölümü izle
Gülizar dizisi final yapıyor! Gülizar final bölümü izle
Kanal D'nin yeni dizilerinden Gülizar reyting canavarına yenik düştü. Henüz 10 bölüm yayınlanan dizi bu akşam final bölümü ile ekranlara geldi. Peki Gülizar dizisinin final bölümünde neler yaşanacak?
Magazin 24 Mart 2018 - 22:22

Gülizar dizisi final yapıyor! Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı Gülizar dizisinin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ile Ömer Berk Cankat yer alıyordu. Dizinin beklenen reytingleri karşılamaması nedeniyle final kararı alındı.

GÜLİZAR FİNAL İZLE

Basın toplantısı sonrası Gülizar ve Murat meraklı bakışlar arasında şirketten çıkar. Büyük bir skandal yaşadıklarını düşünen Hayriye'nin ve ailenin Gülizar'a olan öfkeleri iyice artmıştır. Yaşanan olaylar karşısında Mine'nin tavrını merak ederlerken o ise herkesi şaşırtır.

Gülizar ve Murat'a hiç bir şekilde ulaşamayan Suzan ve Fettah iyice panik olmuştur. Teksoy'un ikisinin başına bela olduğunu düşünürlerken Tuğrul ve Candan Mine'den şüphelenir. Onlara göre Mine'nin tavırları hiç normal değildir.

Bütün bunlar olurken Teksoy'u saklayan Mine, herkesi sarsacak planlar içine girmiştir. Mine'nin planı nedir? Suzan ve  Fettah, Gülizar ve Murat'ı bulabilecek midir? Herkese ve her şeye rağmen iki aşık aşklarını özgürce yaşayıp mutlu olabilecek midir?