Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülizar Dizisi’nde Farah Zeynep Abdullah’ın partneri belli oldu!
Gülizar Dizisi’nde Farah Zeynep Abdullah’ın partneri belli oldu!
Kanal D’de ekrana gelecek olan ve Çağan Irmak’ın yöneteceği Gülizar Dizisi'nde Farah Zeynep Abdullah ile birlikte başrol oynayacak erkek oyuncu belli oldu. İşte Farah Zeynep Abdullah'ın partneri...
Magazin 11 Kasım 2017 - 09:44

Gülizar dizisi için daha önce adı başrolde geçen Elçin Sangu yerine Farah Zeynep Abdullah ile anlaşma sağlanmıştı. Şimdi de Abdullah’ın partneri olacak isim belirlendi. İşte o yakışıklı…

Çiftlikte geçen bir aşk hikayesinin anlatılacağı Kanal D’de yayınlanacak olan Gülizar dizisinde, Farah Zeynep Abdullah’a yakışıklı oyuncu Berk Cankat eşlik edecek.

berkcankat

Dizide fakir bir hayattan sonra görkemli bir çiftlikte yaşamaya başlayan Gülizar, iki erkek arasında kalacak. Çekimleri Kasım ayında başlayacak olan dizide Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat’la birlikte Berkay Ateş de rol alacak. Berkay Ateş son olarak Anne dizisindeki Cengiz rolüyle ekranlarda olmuştu.