Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Kadir kararını verdi! (Gülperi 9. son bölüm izle)
Gülperi 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Kadir kararını verdi! (Gülperi 9. son bölüm izle)
Gülperi 9. son bölüm Show TV tarafından yayınlandı. Gülperi 9. son bölümde; Kadir, Şeyma’nın tüm yaptıklarını öğreniyor. Gülperi de başka biri olarak tanıdığı Şeyma’nın gerçek kimliğini öğreniyor. Hasan’ın başı büyük belada. Selen’i kurtarmak isterken kendini ateşe atıyor. Artemis ise babasına Hasan’a sırılsıklam aşık olduğunu açıklıyor. Peki Gülperi dizisi 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Gülperi dizisi 9. son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 9 Kasım 2018 - 22:36

Gülperi 9. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Gülperi 9. bölümde, Gülperi ile Kadir Şeyma'nın yalanlarından çıkardıkları derslerle yeni kararlar alıyor. Gülperi bir daha o eve dönmek istemiyor. Kadir ise Şeyma'dan ayrılma kararı alıyor. Şeyma ise Gülperi'nin canını yakmak için Yakup Ağa ile el sıkışıyor. Ayrıca Kadir, Selen ile beraber tutsak ediliyor. Hatta kafasına silah dayanıyor. Gülperi 10. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 9. Bölüm özeti…

GÜLPERİ 10. YENİ FRAGMAN GELDİ


GÜLPERİ 9. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Gülperi, Şeyma'nın gerçek yüzünü anlıyor. Kadir de her şeyi öğreniyor. Gülperi Bedriye'ye atılan iftirayı ve evden atıldıklarını söylüyor. Kadir şaşkınlık içinde Şeyma'ya kızıyor. Gülperi orada durmak istemiyor. Ancak Kadir peşinden gidiyor. Şeyma, Gülperi'ye yardım ettiğini söylüyor. Gülperi ona söylenen yalanlar yüzünden çok sinirli. Şeyma ısrarla ‘ailemi yıktın' diyor. Kadir olayın detaylarını öğrenmek istiyor. Şeyma ısrarla Bedriye'nin hırsızlık yaptığını söylüyor. Gülperi bunun iftira olduğunu söylüyor. Şeyma'ya çok büyük bir ders veriyor. Gülperi gidiyor ve Kadir de peşinden gidiyor. Şeyma ‘beni bırakamazsın' diyerek bayılıyor. Kadir mecburen Şeyma'nın yanına dönüyor. Gülperi ağlayarak oradan uzaklaşıyor.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

HASAN'IN BAŞI BÜYÜK BELADA

Artemis, Hasan'ı kaybettiğini düşünerek çok üzülüyor. Hala partide ve Selen ile Hasan'ın kayıp olduğunu öğreniyor. Güvelik gelip mekanı boşaltıyor. Artemis Hasan ile Selen'in birlikte gittiğini düşünüyor. Güvenlik Selen'in tüm eşyalarının orada olduğunu ama kendisinin olmadığını fark ediyor. Hasan ilse Selen gizli bir yerde elleri kolları bağlı şekilde tutuluyor. Selen kendine gelince ‘bırakın beni' diye haykırmaya başlıyor ama kimse duymuyor. Gökhan gelip Hasan'ı uyandırıyor. Selen ‘babam hepinizi öldürecek' diyerek tehditler savuruyor.

YÜZLEŞME VAKTİ

Şeyma yolda ağlayarak Kadir'e söyleniyor. Kadir, Şeyma'yı arkadaşı Neslihan'ın evine götürüyor. Neslihan ile Şeyma için yüzleşme vakti geliyor. Kadir, Gülperi'nin avukatı olarak geldiğini ve apartmandan atılma konusunu konuşmak istediğini söylüyor. Şeyma ısrarla hırsızlık olayının arkasında duruyor. Kadir, kuyumcu ile konuşacağını ve gizli kameralara bakacağını söylüyor. Kadir, Neslihan'a tazminat davası açacaığını söylüyor eşi ise boşanma ile tehdit ediyor. Neslihan kendini tutamıyor. Şeyma'nın onu da kandırdığını söylüyor. Kolyeyi alanın Şeyma olduğunu ve öğrendiğinde her şey için çok geç olduğunu söylüyor. Kadir karısı adına utandığını söyleyerek oradan gidiyor.

HASAN: BÖYLE OLACAĞINI BİLSEMİZİN VERMEZDİM

Hasan, Selen'I sakinleştirmeye çalışıyor. Selen, Hasan'I suçluyor. Hasan 'böyle olacağını bilseydim izin vermezdim' diyor. Selen ısrarla Hasan'I suçluyor. Tüm bunların düzmece olduğunu söylüyor.

CAN VE BEDRİYE'DEN ANNELERİNE SÜRPRİZ

Gülperi darmadağın olmuş halde eve geliyor. Can ve Bedriye onu izliyor. Gülperi çiçeğini dışarı çıkıyor ama atmaya da kıyamıyor. Geçmiş günleri düşünüyor. Kadir'I sevdiği ve ‘seni asla unutmayacağım' dediği günleri… Can bağırınca Gülperi kendini toparlayıp eve dönüyor. Can ile Bedriye annelerine sürpriz yapıyorlar. Evi toplayıp temizlemişler. Bir de ev eşyalarını yerleştirmişler. Bir de Gülperi'ye oda hazırlıyorlar. Gülperi çocuklarının sürprizi karşısında çok mutlu oluyor. Gülperi iş bulduğunu, Bedriye de voleybol takımına seçildiğini söylüyor. Mutluklar daha da katlanıyor.

gulperi-seyma

KADİR: BOŞANACAĞIZ

Eve geldiklerinde Şeyma Kadir'den özür diliyor. Kadir kıyafetlerini topluyor ve Gülperi ile Bedriye'den özür dileyeceğini söylüyor. Kadir ‘bu evlilik sana iyi gelmiyor' diyerek boşanacağını söylüyor. Şeyma, Kadir'e ağlayarak yalvarıyor ‘O kadın iin beni terk edemezsin' diyor. Kadir kendini kaybediyor. Kızının onunla yaşamasına izin vermeyeceğini ve ortak velayet alacaklarını söylüyor. Kadir Gülperi ile aramaızda bir şey olmadı dese de Şeyma hala saplantılı şekilde ‘o kadına mı gideceksin' diyor. Kadir'in son sözü Artemis için oluyor.

ARTEMİS BABASINA HASAN'I ANLATIYOR

Kadir, Artemis ile karşılaşıyor. Artemis çok üzgün halde babasına sarılıyor. Hiç iyi olmadığını canının yandığını söylüyor. Kadir endişeleniyor. Artemis'I anlatmaya ikna ediyor. Artemis Hasan'dan söz ediyor. Hasan'I görünce çok heyecanlandığını ve çok mutlu olduğunu söylüyor. Ancak Hasan'ın Selen'I seçtiğini anlatıyor. Kadir, kızını teselli ediyor ve o gece arkadaşında kalmasınA izin veriyor.

KADİR, GÜLPERİ'YE GİDİYOR

Kadir, Can'dan adresi öğreniyor. Gülperi'ye gidip yaşananları anlatıyor. Tüm suçun Şeyma'da olduğunu ve ondan boşanacağını söylüyor. Gülperi boşanmada kendi payı da olduğunu düşünerek çok üzülüyor. Kadir tazminat davası açacağını söylüyor. Gülperi ve çocukların eve dönebileceğini de belirtiyor. Ama Gülperi o eve dönmeyi Kabul etmiyor. Kadir, ev bulmayı teklif edince de ‘çizgilerimizi kalın çekmeliyiz' diyerek Kadir ile aralarına mesafe koyuyor. Kadir Gülperi'nin ne kadar güçlü olduğundan söz edince Gülperi asıl Kadir'in gücünden ve başardıklarından söz ediyor. Kadir ‘20 yıl önce sorumluluklarıma teslim olmak yerine aşkımın peşinden gitmeydim, yanlış kadınla evlenmişim' diyor. Gülperi onu şaşkınlıkla dinliyor ve eve dönmesi gerektiğini söylüyor.

ŞEYMA KÖTÜLÜKTEN VAZGEÇMİYOR

Şeyma, Kadir'in hayatından Gülperi'yi çıkaramayınca Gülperi'nin hayatından Kadir'I çıkarmayı planlıyor. Kuzeninden Gülperi hakkında her şeyi öğrenmesini ve onun düşmanları ile dost olacağını söylüyor. Yakup Ağa'ya giden Şeyma onun avukatlığını yapmayı teklif ediyor.

Son güncelleme: 22:36 - 12.11.2018