Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi 14. yeni bölüm fragmanı geldi! Gülperi’yi can evinden vurdular! (Gülperi 13. son bölüm izle)
Gülperi 13. son bölüm Show TV tarafından yayınlandı. Gülperi 13. son bölümde; Can'ın kaçırılması ve ardından yaşananlar Bedriye'yi perişan etmiştir. Bedriye af dilerken Gülperi ve Hasan Can'ın duymadığını anlarlar ve büyük şok yaşarlar. Gülperi Can'a kavuşmanın mutluluğunu doyasıya yaşayamadan yine bir yıkım daha yaşar. Gülperi ve Yakup Ağa çocuklar için mahkemede karşı karşıya geliyor. Peki Gülperi dizisi 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Gülperi dizisi 13. son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Aralık 2018 - 22:09

Gülperi 13. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Gülperi 13. bölümde; Can’ın yaşadığı travmadan sonra duymaması herkes için şok etkisi yaratırken, Can’ın eski sağlığına kavuşabilmesi için para gereklidir. Ancak Gülperi’nin bu parayı bulabilmesi çok zordur. Artemis, Kadir ve Şeyma’nın boşanacak olduğu gerçeğini sindirmeye çalışırken babası ile yüzleşmesi duygusal anların yaşanmasına sebep oluyor. Hasan ve Selen’in duygusal yakınlaşması Artemis için hayat çok daha zor bir hal alıyor.İşte 13. bölüm özeti…

gulperi-yeni-bolum

GÜLPERİ 13. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Gülperi ve çocuklar Can’ın yanına giderler. Can’a seslenirler ama o tepki vermez. Can’ın yanına gittiklerinde Bedriye ondan af diler. Can konuşulanları duymamakytadır. Tepkisiz bir şekilde onlara bakmaktadır. Gülperi, Cana’a neden konuşmadığını sorar. Can kendisine bişey olduğunu duyamadığını söyler. Herkes şoke olur. Gülperi ve Hasan doktoru çağırmaya gider.

CAN’IN TEDAVİSİ İÇİN PARA GEREKİYOR

Doktorun yanına geldiklerinde Kadir’de onlarla beraber odaya girer. Doktor Can’ın neden duymadığını anlatır. Can’ın tekrar duyabilmesi için acilen tedaviye başlanması gereklidir. Ancak bir sorun vardır. Tedavi için yüklüce paraya ihtiyaç vardır. Kadir onlara yardım etmek ister. Hasan karşı çıksa da Kadir işlemleri başlatmak için gider.

ARMAĞAN ŞEYMA’YA MÜJDELİ HABERİ VERİYOR

Hastanede Armağan Şeyma’ya Gülperi ile ilgili bir delil bulduğunu söyler. Can’ın odasına gelen Kadir işlemlerin tamam olduğunu tedavinin başlayacağını haber verir. Şeyma Armağan’dan aldığı haberi Yakup’a anlatır. Can’ın kaçırılmasında Gülperi’nin ihmali olduğunu mahkemeye kadar çocukları devlet korumasına aldıracaklarını söyler. Yakup çok sevinmiştir.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

ARTEMİS HASAN’A DESTEK OLUYOR

Artemis Hasan’ı telefonla arar. Annesi ile babasının boşanacağını ona ihtiyacı olduğunu söyler. Bu sırada yanına gelen Sanem ise Hasan’a destek olmak için elinden ne gelirse yapacağını söyler. Bu sırada Artemis dışarıda onları görür. Bu sırada Gülperi Kadir’e yaptıkları için teşekkür eder. Artemis Hasan’a neler olduğunu sorar. Hasan kardeşinin duyamadığını söyler. Artemis Hasan’a sarılır ona destek olmaya çalışır. Aremis’e tedavi için gerekli parayı babssının verdiğini de söyler. Hasan Artemis’e kendisi ile ne konuşacağını sorar. Artemis kendi derdini anlatamaz.

gulperi-yeni-bolum-fragmani

“DAHA NE KADAR SAKLAYACAKSINIZ”

Şeyma ve Armağan hakime giderek çocukların annesinden alınması için gerekli evrakları verirler. Hakimden duruşma arasında karar vermesini isterler. Şeyma Yakup’u arayarak durumu bildirir. Bu sırada Kadir ve Artemis yemek için restorana girer. Yemekler geldiğinde Artemis daha ne kadar saklayacaklarını sorar ve ardından boşanıyorsunuz değil mi” der. Kadir bunu nerden öğrendiğini sorar. Artemis ise “sonucu değiştir miydi?” der. Kadir boşanma kararını açıklamaya çalışır. Ancak Artemis ona “Gülperi ile aranızda ne var” der. Kadir şoke olur. Kadir onunla arasında zannettiği gibi bir şey olmadığını söyler ve Gülperi ile olan geçmişini anlatır.

CAN’A YENİ DOĞUM GÜNÜ

Gülperi ve çocuklar Can’a yeni bir doğum günü için hazırlıklara başlar. Bu sırada Hasan’ın şişirdiği balon patlayınca Bedriye Can uyyanacak diyerek tepki gösterir. Hasan da “duymaz ki” der. Gülperi ikisine de yılmak yok diyerek moral vermeye çalışır. Doğum güne il gelen Gülperi’nin patronları olur. Can için pasta getirmişlerdir. Gülperi pastayı getirirken “İyi ki doğdun Can” sesleri oda da çınlar ancak Can hiçbirini duymaz. Bu sırada Şeyma hakimin taleplerini kabul ettiği haberini Yakup’a iletir. Ertesi gün polis nezaretinde çocukları evlerinden alacaklardır.

 

 

Son güncelleme: 23:03 - 10.12.2018