Gülperi fragmanında şaşırtan gelişme! Gülperi 17. yeni bölüm fragmanı yayında, yeni bölüm ne zaman?

Gülperi dizisi izleyici tarafından büyük bir merakla bekleniyor, diziye verilen ara sonrasında Gülperi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gülperi yeni bölüm (17. bölüm) fragmanı seyirci karşısına çıktı. Gülperi yeni fragmanda; Kadir nikahı basıp Eyüp'ün cinayetlerini anlatıyor. '20 yıl önce bu nikahı basmalıydım' diyen Kadir o yıllara dair yaşanmışlıkları ortaya döküyor. Gülperi, nikah masasından dönmüyor ve Eyüp'le evleniyor. Sonradan içini kemiren Kadir'in o sözleri gerçek çıkıyor. İşte Gülperi 17. yeni bölüm fragmanı...

Gülperi fragmanında şaşırtan gelişme! Gülperi 17. yeni bölüm fragmanı yayında, yeni bölüm ne zaman?

GÜLPERİ 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

GÜLPERİ 17. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Gülperi dizisi yeni yıl nedeniyle ara tatile girdi. Dizinin yeni bölümü önümüzdeki cuma yayınlanacak. Bu tarih de 25 Ocak cuma gününe denk geliyor. Eyüp’ün ansızın Gülperi ve çocukların hayatına girmesi her şeyi bir anda değiştiriyor. Kapıcılık yapan Gülperi, Eyüp’ten ilk anda büyük tepki alıyor. Ama Taşkın ailesinin onlara yaptıklarını öğrenince karısının masumiyetini anlıyor. Gülperi kalbi Kadir ile doluyken çocukları için Eyüp’le bir kez daha evlenme kararı alıyor. Şimdi Gülperi bu kararın arkasında durabilecek mi? İşte onu yeni bölümde göreceğiz. Ayrıca Fidan hamile olduğu haberini Kader’den alıyor. Bu Fidan için Taşkın ailesine ölene dek mahkum olmak demek.

gulperi

GÜLPERİ 16. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Gülperi, karşısında 7 yıl sonra Eyüp’ü görünce şoke olur. Ona “Gerçekten sen misin” diyor. Eyüp Gülperi’ye sarılır. Bu arada Can “dedemlerde gördüğüm abi bu” deyince Hasan “O babamız” der. Kadir, Eyüp’ün ortaya çıkmasından dolayı düşüncelidir. Eyüp, Gülperi’ye yaşadıklarını anlatır. Gülperi, 7 yıl boyunca onu her yerde aradığını söylerek neden haber vermediğini Eyüp’e sorar. Eyüp de kendisinin de soracakları olduğunu söyler.

Nurgül Yeşilçay nereli ve kaç yaşında? Nurgül Yeşilçay kimdir? İlginizi Çekebilir Nurgül Yeşilçay nereli ve kaç yaşında? Nurgül Yeşilçay kimdir?

EYÜP ÇILGINA DÖNÜYOR

Eyüp, Gülperi’nin kapıcılık yaptığını öğrenince çılgına döner. Gülperi’ye neden İstanbul’a geldiklerini neden Taşkınhan’da kalmadıklarını sorar. Gülperi herşeyi anlatacağını söylese de sakinleşmemiştir. Bu sırada Hasan’ların aynı apartmanda oturduklarını öğrenen Artemis yanına gelir. Hasan kapıyı açtığında Eyüp Gülperi’ye hala hesap sormaktadır. Artemis Eyüp’ün kim olduğunu sorar. Hasan konuşmak için uygun bir zaman olmadığını söyleyerek onu gönderir.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

EYÜP GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Gülperi, Yakup ile ilgili yaşananları anlatmaya çalışır. Eyüp’e kardeşi Ejder ile ilgili yaşadıklarını anlatır. Onu nasıl bıçakladığını anlatsa da Eyüp ona inanmaz. Hasan araya girerek Ejder’in yaptıklarını ve hatta anasını nasıl nikahına almaya çalıştığını anlatır. Eyüp tüm bu anlatılanlara inanmakta zorluk çekmektedir. Bu sırada Bedriye Yakup’un onu nasıl sattığını ve nasıl kirletildiğini anlatır. Eyüp bu kez darmadağın olur.

Timuçin Esen kaç yaşında? Timuçin Esen kimdir, işte hayatı... İlginizi Çekebilir Timuçin Esen kaç yaşında? Timuçin Esen kimdir, işte hayatı...

HASAN BABASINDAN AF DİLİYOR

Eyüp, Bedriye’nin anlattıklarından sonra Hasan’dan hesap sorar. Gülperi Hasan’ın bir suçu olmadığını söyler. Hasan, annesine müdahale ederek, “babam haklı” der. Babasından ailesini koruyamadığını söyleyerek onu affetmesini ister. Eyüp Hasan’a “Sana hiç birşey öğretememişim” diyerek kapıyı çarpıp çıkar. Hasan peşinden giderek nereye gittiğini sorar. Eyüp eve dönmesini söyler.

EYÜP ALİ’Yİ ÖLDÜRESİYE DÖVÜYOR

Eyüp, hapiste olan Ali’yi görmeye gelir. Ali ise gardiyanların onla dalga geçtiğini sanır. Ancak görüşme odasına girdiğinde Eyüp’ü görünce şoke olur. Eyüp, Al’ye saldırır. Onu boğmaya çalışırken gardiyan içeriye girer. Ali’yi öldüresiye dövmeye devam eder. Gardiyan sonunda onu kelepçeleyeceğini söyleyince bırakmak zorunda kalır. Hapishaneden çıktıktan sonra birilerini arayarak Ali’yi öldürmeleri için adam ayarlamasını ister.