Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi 17. yeni bölüm fragmanı geldi! Eyüp, Gülperi’den hesap soruyor (Gülperi 16. son bölüm izle)
Gülperi 17. yeni bölüm fragmanı geldi! Eyüp, Gülperi’den hesap soruyor (Gülperi 16. son bölüm izle)
Gülperi 16. son bölüm Show TV tarafından yayınlandı. Gülperi 16. son bölümde; Eyüp'ü yedi yıl sonra karşısında bulan Gülperi şoke oluyor. Çocuklarının sevincine sessiz kalan Gülperi, Eyüp'ün yeniden evlenme kararını kabul etmek zorundadır. Kadir, nikaha engel olmak için Eyüp'ün nasıl geri döndüğünü araştırmaya başlıyor. Şeyma Kadir'in Gülperi ile aynı yerde oturduğunu öğrenince çılgına dönüyor. Peki Gülperi dizisi 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Gülperi dizisi 16. son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 28 Aralık 2018 - 21:52

Gülperi 16. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Gülperi 16. bölümde; Gülperi Kadir ve Eyüp arasında bir seçim yapmak zorundadır ancak çocuklarının bunca yıl sonra yaşadığı sevinci göz ardı edemez. Kadir olan biteni çaresizce izlerken, yıllar sonra ailesi ile ilgili gerçekleri öğrenen Eyüp çıldırıyor. Fatma Yakup’un yaptıklarını öğreniyor ve beklenmedik bir hamle yapıyor. Hasan ve Bedriye’nin babalarının gelmesinden sonra mutluluğuna diyecek yoktur ama Can için ters giden birşeyler vardır. Gülperi 17. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 16. bölüm özeti…

GÜLPERİ 17. YENİ FRAGMAN GELDİ


GÜLPERİ 16. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Gülperi, karşısında 7 yıl sonra Eyüp’ü görünce şoke olur. Ona “Gerçekten sen misin” diyor. Eyüp Gülperi’ye sarılır. Bu arada Can “dedemlerde gördüğüm abi bu” deyince Hasan “O babamız” der. Kadir, Eyüp’ün ortaya çıkmasından dolayı düşüncelidir. Eyüp, Gülperi’ye yaşadıklarını anlatır. Gülperi, 7 yıl boyunca onu her yerde aradığını söylerek neden haber vermediğini Eyüp’e sorar. Eyüp de kendisinin de soracakları olduğunu söyler.

EYÜP ÇILGINA DÖNÜYOR

Eyüp, Gülperi’nin kapıcılık yaptığını öğrenince çılgına döner. Gülperi’ye neden İstanbul’a geldiklerini neden Taşkınhan’da kalmadıklarını sorar. Gülperi herşeyi anlatacağını söylese de sakinleşmemiştir. Bu sırada Hasan’ların aynı apartmanda oturduklarını öğrenen Artemis yanına gelir. Hasan kapıyı açtığında Eyüp Gülperi’ye hala hesap sormaktadır. Artemis Eyüp’ün kim olduğunu sorar. Hasan konuşmak için uygun bir zaman olmadığını söyleyerek onu gönderir.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

EYÜP GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Gülperi, Yakup ile ilgili yaşananları anlatmaya çalışır. Eyüp’e kardeşi Ejder ile ilgili yaşadıklarını anlatır. Onu nasıl bıçakladığını anlatsa da Eyüp ona inanmaz. Hasan araya girerek Ejder’in yaptıklarını ve hatta anasını nasıl nikahına almaya çalıştığını anlatır. Eyüp tüm bu anlatılanlara inanmakta zorluk çekmektedir. Bu sırada Bedriye Yakup’un onu nasıl sattığını ve nasıl kirletildiğini anlatır. Eyüp bu kez darmadağın olur.

gulperi-yeni-bolum

HASAN BABASINDAN AF DİLİYOR

Eyüp, Bedriye’nin anlattıklarından sonra Hasan’dan hesap sorar. Gülperi Hasan’ın bir suçu olmadığını söyler. Hasan, annesine müdahale ederek, “babam haklı” der. Babasından ailesini koruyamadığını söyleyerek onu affetmesini ister. Eyüp Hasan’a “Sana hiç birşey öğretememişim” diyerek kapıyı çarpıp çıkar. Hasan peşinden giderek nereye gittiğini sorar. Eyüp eve dönmesini söyler.

gulperi-izle

EYÜP ALİ’Yİ ÖLDÜRESİYE DÖVÜYOR

Eyüp, hapiste olan Ali’yi görmeye gelir. Ali ise gardiyanların onla dalga geçtiğini sanır. Ancak görüşme odasına girdiğinde Eyüp’ü görünce şoke olur. Eyüp, Al’ye saldırır. Onu boğmaya çalışırken gardiyan içeriye girer. Ali’yi öldüresiye dövmeye devam eder. Gardiyan sonunda onu kelepçeleyeceğini söyleyince bırakmak zorunda kalır. Hapishaneden çıktıktan sonra birilerini arayarak Ali’yi öldürmeleri için adam ayarlamasını ister.

Son güncelleme: 23:40 - 26.02.2019