Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi 19. yeni bölüm 2. fragman yayında! ‘Ben de seni seviyorum!’
Gülperi 19. bölüm 2. fragmanı bugün yayınlandı. Gülperi yeni bölüm fragmanında; Can, Kadir'e mektup yazmak istiyor ve babasının kötü bir insan olduğunu düşünüyor. Bedriye ise babasından asla zarar gelmeyeceğine inanıyor. Eyüp, Kadir'i alt ettiğini zannediyor. Gülperi, Kadir'e 'evet diyor ve sevgisini haykırıyor. İşte Gülperi 19. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Şubat 2019 - 08:51

GÜLPERİ 19. YENİ BÖLÜM FRAGMAN

19. yeni bölüm fragmanında; Gülperi kağıda Kadir’e vereceği yanıtı yazıyor ama Kadir onu okuyamadan düşürüyor. Eyüp, Gülperi’ye Kadir’e oynadığı oyunun keyfini sürüyor. Gülperi, Kadir için harekete geçiyor. Can’ın da kalbi Kadir’den yana. Ayrıca yeni fragmanda; Artemis kaçırılıyor. Gülperi ve Hasan onu arıyor.

GÜLPERİ 18. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Eyüp Kadir’in arkasından gelir. Kadir’i bıçaklamaya niyetlidir. Kadir’e Gülperi’yi ona yar etmeyeceğini söyler. Kadir Gülperi’ye dokunmamasını söylerken yaşanan didişme sırasında kendini bıçaklar. Olayı gören Hasan babasının yanına gider. Babası yerde hareketsiz yatmaktadır. Gözyaşları içinde Kadir’e saldırı. Kadir babasını kendisinin bıçaklamadığını söyler.

EYÜP AMELİYATA ALINIYOR

Gülperi hapishanede Eyüp ile gerçekleri öğrenir. Eyüp’ü ambulansla hastaneye kaldırırlar. Kadir polislere Eyüp’ü bıçaklamadığını söyler ancak Hasan babasını Kadir’in bıçakladığını söyler. Hasan ambulansta Gülperi’yi arayarak olanları anlatır. Kadir polis merkezine getirilir. Bu sırada Eyüp’ü hastaneye getirmişlerdir. Eyüp’ü acilen ameliyata alacaklardır. Hasan Bedriye’yi de arayarak hastanede olduğunu babasının bıçaklandığını haber verir.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

KADİR OLAYI ANLATIYOR

Gülperi hastaneye gelir. Hasan gözyaşları içinde annesine sarılır. Gülperi olayın nasıl olduğunu sorar. Hasan babasını Kadir’in nasıl bıçakladığını anlatır. Aynı anda Kadir’de polis merkezinde yaşanan olayı anlatır. Eyüp’ü kendisinin bıçaklamadığını onun suçunu itiraf etmesi için zorladığını ve bu sırada olayın gerçekleştiğini anlatır. Hastanede Eyüp ile ilgili iyi olduğu haberi Hasan ve Gülperi’ye verilir. Hasan çok sevinmiştir.

BEDRİYE ANNESİNİ SUÇLUYOR

Eyüp ameliyatın ardından odaya alınır. Hasan karakola gidip ifade vermesi gerektiğini söyler. Eyüp’te ona karakolda neler söyleyeceğini anlatır. Kadir’in hapse girmesi gerektiğini söyler. Aynı sıralarda Kadir nezarethaneye atılır. Hasan karakola gitmek üzereyken Gülperi de onunla birlikte geleceğini söyler. Bu arada Bedriye hastaneye gelmiştir. Hasan’a babasının durumunu sorar. Gülperi’nin de orda olduğunu görünce onun hastanede ne işi olduğunu sorar. Gülperi’ye bağırarak babasının onun yüzünden bıçaklandığını söyler.