Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi 19. yeni bölüm fragmanı: Artemis kaçırılıyor! (Gülperi yeni bölüm fragmanı izle)
Gülperi 19. yeni bölüm fragmanı: Artemis kaçırılıyor! (Gülperi yeni bölüm fragmanı izle)
Gülperi yeni bölüm (19. bölüm) fragmanı bugün seyirci karşısına geçti. Gülperi 19. yeni bölüm fragmanında; Gülperi kağıda Kadir'e vereceği yanıtı yazıyor ama Kadir onu okuyamadan düşürüyor. Eyüp, Gülperi'ye Kadir'e oynadığı oyunun keyfini sürüyor. Gülperi, Kadir için harekete geçiyor. Can'ın da kalbi Kadir'den yana. Ayrıca yeni fragmanda; Artemis kaçırılıyor. Gülperi ve Hasan onu arıyor. Hasan, Artemis'i diri diri yakacakları haberini alıyor. İşte Gülperi 19. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Şubat 2019 - 09:41

GÜLPERİ 19. YENİ BÖLÜM FRAGMAN

GÜLPERİ 18. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Eyüp Kadir’in arkasından gelir. Kadir’i bıçaklamaya niyetlidir. Kadir’e Gülperi’yi ona yar etmeyeceğini söyler. Kadir Gülperi’ye dokunmamasını söylerken yaşanan didişme sırasında kendini bıçaklar. Olayı gören Hasan babasının yanına gider. Babası yerde hareketsiz yatmaktadır. Gözyaşları içinde Kadir’e saldırı. Kadir babasını kendisinin bıçaklamadığını söyler.

EYÜP AMELİYATA ALINIYOR

Gülperi hapishanede Eyüp ile gerçekleri öğrenir. Eyüp’ü ambulansla hastaneye kaldırırlar. Kadir polislere Eyüp’ü bıçaklamadığını söyler ancak Hasan babasını Kadir’in bıçakladığını söyler. Hasan ambulansta Gülperi’yi arayarak olanları anlatır. Kadir polis merkezine getirilir. Bu sırada Eyüp’ü hastaneye getirmişlerdir. Eyüp’ü acilen ameliyata alacaklardır. Hasan Bedriye’yi de arayarak hastanede olduğunu babasının bıçaklandığını haber verir.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

KADİR OLAYI ANLATIYOR

Gülperi hastaneye gelir. Hasan gözyaşları içinde annesine sarılır. Gülperi olayın nasıl olduğunu sorar. Hasan babasını Kadir’in nasıl bıçakladığını anlatır. Aynı anda Kadir’de polis merkezinde yaşanan olayı anlatır. Eyüp’ü kendisinin bıçaklamadığını onun suçunu itiraf etmesi için zorladığını ve bu sırada olayın gerçekleştiğini anlatır. Hastanede Eyüp ile ilgili iyi olduğu haberi Hasan ve Gülperi’ye verilir. Hasan çok sevinmiştir.
gulperi

BEDRİYE ANNESİNİ SUÇLUYOR

Eyüp ameliyatın ardından odaya alınır. Hasan karakola gidip ifade vermesi gerektiğini söyler. Eyüp’te ona karakolda neler söyleyeceğini anlatır. Kadir’in hapse girmesi gerektiğini söyler. Aynı sıralarda Kadir nezarethaneye atılır. Hasan karakola gitmek üzereyken Gülperi de onunla birlikte geleceğini söyler. Bu arada Bedriye hastaneye gelmiştir. Hasan’a babasının durumunu sorar. Gülperi’nin de orda olduğunu görünce onun hastanede ne işi olduğunu sorar. Gülperi’ye bağırarak babasının onun yüzünden bıçaklandığını söyler.

ŞEYMA’DAN GÜLPERİ’YE ALAYCI SÖZLER

Şeyma nezarethaneye gelir. Kadir ona burada ne işi olduğunu sorar. Şeyma, Gülperi yüzünden geldikleri durumla ilgili Kadir’e ağzına geleni söyler. Kadir’e avukata ihtiyacı olup olmadığını sorar. Kadir de avukatı olursa onu darağacına götüreceğini söyleyerek teklifini reddeder. Hasan ve Gülperi karakola gelir. Kadir’i görmek istediğini söyleyen Gülperi polisten olumsuz yanıt alır. Tam o sırada Kadir’in yanından çıkan Şeyma Gülperi’yi görür. Gülperi’ye hesap sorar. Gülperi, Kadir ile onun arasına girmediğini bunca yıllık evliliklerinin sağlam bir temele oturmadığını söyler.

GÜLPERİ KADİR’DEN HESAP SORUYOR

Şeyma ile Gülperi’nin tartışmasına kulak misfiri olan bir polis Gülperi’nin yanına gelerek onu Kadir’in yanına götürür. Kadir Gülperi’yi görünce şaşırır. Gülperi Kadir’e Eyüp’ü neden bıçakladığını sorar. Kadir, Eyüp’ün kendi kendini bıçakladığını onun hasta bir adam olduğunu söyleyerek, “geçmişte seni dövmüş bir adama inanıyorsun bana inanmıyorsun” der.

Son güncelleme: 10:49 - 05.02.2019