Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi 18. son bölüm: Tüm sorunlar Gülperi’ye mi yıkılacak? Gülperi 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Gülperi 18. son bölüm: Tüm sorunlar Gülperi’ye mi yıkılacak? Gülperi 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı
Gülperi 18. son bölüm Show TV tarafından yayınlandı. Gülperi 18. son bölümde;  Eyüp'ün bıçaklanmasının ardından Kadir nezarethaneye düşüyor. Gülperi, Kadir ve Eyüp arasında geçenleri öğrenmek istiyor. Eyüp'ün bıçaklanması Hasan ve Artemis'in arasını açıyor. Şeyma Kadir'e başlarına gelen bütün belaların Gülperi yüzünden açıldığını ispat etmeye çalışıyor. Peki Gülperi dizisi 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Gülperi dizisi 18. son bölümde yaşananlar…
Magazin 1 Şubat 2019 - 22:30

Gülperi son bölümün ardından Gülperi 19. bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Gülperi 18. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Gülperi 18. bölümde; Gülperi ve Hasan Kadir yüzünden karşı karşıya geliyor. Hasan Artemis’e babasının bir katil olduğunu söyleyince ikilinin dostlukları kopma noktasına geliyor. Artemis tanımadığı kişiler tarafından kaçırılıyor. Artemis’in hayatının tehlikede olması bambaşka sorunların kapılarını açıyor. Peki Gülperi 19. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 18. bölüm özeti…

GÜLPERİ 19. YENİ FRAGMANI

 

 

gulperi-izle

GÜLPERİ 18. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Eyüp Kadir’in arkasından gelir. Kadir’i bıçaklamaya niyetlidir. Kadir’e Gülperi’yi ona yar etmeyeceğini söyler. Kadir Gülperi’ye dokunmamasını söylerken yaşanan didişme sırasında kendini bıçaklar. Olayı gören Hasan babasının yanına gider. Babası yerde hareketsiz yatmaktadır. Gözyaşları içinde Kadir’e saldırı. Kadir babasını kendisinin bıçaklamadığını söyler.

GÜLPERİ KADİR’DEN HESAP SORUYOR

Şeyma ile Gülperi’nin tartışmasına kulak misfiri olan bir polis Gülperi’nin yanına gelerek onu Kadir’in yanına götürür. Kadir Gülperi’yi görünce şaşırır. Gülperi Kadir’e Eyüp’ü neden bıçakladığını sorar. Kadir, Eyüp’ün kendi kendini bıçakladığını onun hasta bir adam olduğunu söyleyerek, “geçmişte seni dövmüş bir adama inanıyorsun bana inanmıyorsun” der.

EYÜP AMELİYATA ALINIYOR

Gülperi hapishanede Eyüp ile gerçekleri öğrenir. Eyüp’ü ambulansla hastaneye kaldırırlar. Kadir polislere Eyüp’ü bıçaklamadığını söyler ancak Hasan babasını Kadir’in bıçakladığını söyler. Hasan ambulansta Gülperi’yi arayarak olanları anlatır. Kadir polis merkezine getirilir. Bu sırada Eyüp’ü hastaneye getirmişlerdir. Eyüp’ü acilen ameliyata alacaklardır. Hasan Bedriye’yi de arayarak hastanede olduğunu babasının bıçaklandığını haber verir.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

KADİR OLAYI ANLATIYOR

Gülperi hastaneye gelir. Hasan gözyaşları içinde annesine sarılır. Gülperi olayın nasıl olduğunu sorar. Hasan babasını Kadir’in nasıl bıçakladığını anlatır. Aynı anda Kadir’de polis merkezinde yaşanan olayı anlatır. Eyüp’ü kendisinin bıçaklamadığını onun suçunu itiraf etmesi için zorladığını ve bu sırada olayın gerçekleştiğini anlatır. Hastanede Eyüp ile ilgili iyi olduğu haberi Hasan ve Gülperi’ye verilir. Hasan çok sevinmiştir.

gulperi-yeni-bolum

BEDRİYE ANNESİNİ SUÇLUYOR

Eyüp ameliyatın ardından odaya alınır. Hasan karakola gidip ifade vermesi gerektiğini söyler. Eyüp’te ona karakolda neler söyleyeceğini anlatır. Kadir’in hapse girmesi gerektiğini söyler. Aynı sıralarda Kadir nezarethaneye atılır. Hasan karakola gitmek üzereyken Gülperi de onunla birlikte geleceğini söyler. Bu arada Bedriye hastaneye gelmiştir. Hasan’a babasının durumunu sorar. Gülperi’nin de orda olduğunu görünce onun hastanede ne işi olduğunu sorar. Gülperi’ye bağırarak babasının onun yüzünden bıçaklandığını söyler.

ŞEYMA’DAN GÜLPERİ’YE ALAYCI SÖZLER

Şeyma nezarethaneye gelir. Kadir ona burada ne işi olduğunu sorar. Şeyma, Gülperi yüzünden geldikleri durumla ilgili Kadir’e ağzına geleni söyler. Kadir’e avukata ihtiyacı olup olmadığını sorar. Kadir de avukatı olursa onu darağacına götüreceğini söyleyerek teklifini reddeder. Hasan ve Gülperi karakola gelir. Kadir’i görmek istediğini söyleyen Gülperi polisten olumsuz yanıt alır. Tam o sırada Kadir’in yanından çıkan Şeyma Gülperi’yi görür. Gülperi’ye hesap sorar. Gülperi, Kadir ile onun arasına girmediğini bunca yıllık evliliklerinin sağlam bir temele oturmadığını söyler.

Son güncelleme: 09:41 - 05.02.2019