Sözcü Plus Giriş

Gülperi 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Gülperi ilk bölümde neler yaşandı?

Gülperi ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in oynadığı dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri çekti. Gülperi dizisinin 2. bölüm fragmanı da geldi.

Güncellenme: 10:30, 18/09/2018
Gülperi 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Gülperi ilk bölümde neler yaşandı?

Yeni sezonun merakla beklenen dizilerinin başında gelen Gülperi Show TV ekranlarında ilk bölümü ile seyirciyle buluştu. Kısa sürede izleyicilerin beğenisini toplamayı başaran Gülperi dizisi 2. bölüm fragmanı merakla beklenilmeye başlanmıştı dizinin 2. bölüm fragmanı geldi.

GÜLPERİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

 

GÜLPERİ 1. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı “Gülperi” Show TV’de ilk bölümüyle ekrana geldi.

“Bir anneyi sadece çocuklarının nefreti öldürebilir.”
Sadece kadın olduğu için haksızlığa, zalimliğe, iftiraya uğramış bir annenin tek umut ışığıdır çocuklarına duyduğu koşulsuz sevgi. En dibe vurmuşken, en büyük acı kalbinden hançerlemişken bile ayakta durmasının sebebi; oğlunun gözlerindeki hüzün, kızının saçının kokusudur. Doğurduğu yavrusunun kanatları güçlenene kadar yanında olmak zorundadır, çünkü bir anne sadece çocukları yanındaysa annedir…

Gülperi, eşi Eyüp ve çocukları Bedriye, Hasan ve Can’la küçük mutlu dünyasını ayakta tutmaya çalışırken, Eyüp’ün kaybıyla önce yuvasını kaybeder. Daha sonra kendisini kayınbiraderi Ejder’den korumak isterken hapse girer. Çıktığında içinde büyüttüğü umut bir anda yerle bir edilir, anlar ki kayınpederi Yakup çocuklarını ona vermeyecektir. Ancak hayatındaki en büyük acıyı, onları geri kazanmak mücadele ederken fark ettiği bir başka gerçek yaşatacaktır: Yakup çocuklarını sadece elinden almamış, kalplerine Gülperi’ye dair nefret tohumları da ekmiştir.

gulperi-oyunculari-konusu_16_9_1536928672-880x495

Kadir Gülperi’nin bu mücadelesinde ona en büyük desteği veren kişidir, yalnız ve çaresiz Gülperi’nin hayatında sakin ve güven veren duruşuyla küçük de olsa bir umut kapısı aralar. Yıllar önce tertemiz ve yarım kalmış bir gençlik aşkıyla birbirlerine teğet geçen hayatları, bu zorlu mücadeleyle yeniden birleşmiştir. Gülperi’nin çocuklarının kalbini kazanmak için, onların yeniden annesi olabilmek için var gücüyle sürdürdüğü mücadele hem Kadir’i hem de Gülperi’yi derinden sarsacak, ikisinin de hayat çizgileri hiç beklemedikleri bir yöne çevrilecektir.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği “Gülperi” Cuma ilk bölümüyle Show TV’de seyirciyle buluştu.

Yayınlanma Tarihi:23:26,