Hasan hapiste! Gülperi 29. yeni bölüm fragmanı geldi!

Gülperi 29. yeni bölüm fragmanı Show TV tarafından yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Hasan hapse giriyor. Gülperi çok öfkelenirken Kadir'e Şeyma'nın o görüntüleri nasıl elde ettiğini anlatıyor ve bunun için de Kadir'i suçluyor. Artemis kayıtları polise annesinin verdiğini itiraf ediyor. İşte Gülperi 29. yeni bölüm fragmanı...

Hasan hapiste! Gülperi 29. yeni bölüm fragmanı geldi!

GÜLPERİ 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

GÜLPERİ 28. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Eyüp kaçırdığı babası Yakup’u av evine kilitleyerek çekip gider. Yakup Eyüp’ün arabayla uzaklaştığını görünce dışarı çıkmak için kapıyı omuzlayarak açmaya çalışır ancak beceremez. Güğlperi siparişleri dağıtmak için dışarıya çıkar. Karşısına birden bire Eyüp çıkar. Gülperi şoke olur. Eyüp sadece konuşmak istediğini söyleyince Gülperi bağırmakla tehdit eder. Eyüp cebinden poşete sarılı bir silah çıkartır. Gülperi’ye silahın Hasan’ın Kadir’i vurduğu silah olduğunu üzerinde onun parmak izlerinin bulunduğunu söyler. Gülperi onunla birşey yapamayacağını çünkü şahidi olmadığını söyler. Eyüp, “suçu benim üzerime mi attın” deyince Gülperi de “tabii ki senin üzerine attım. Sen ne biçim bir adamsın kendi oğlunu hapislerde çürütmeye çalışıyorsun. Çekil öünmden o silahla ne yaparsan yap” diyerek uzaklaşır.

ŞEYMA İTİRAF VİDEOSUNU EYÜP’E GÖSTERİYOR

Hasan Şeyma’yı arar. Gülperi’nin kendisini delirteceğini söyleyerek ona kötü şeyler yapacağını ima eder. Şeyma sakin olmasını ona iyi haberleri olduğunu söyler. Eyüp “söyle” deyince bulmaları gerektiğini telefonda söyleyemeyeceğini söyler. Şeyma Eyüp’ün yanına gelir. Ondan teslim olmasını ister. Eyüp şoke olur teslim olmayacağını söylediğinde Şeyma ona bir video gösterir. Videoda Hasan’ın Artemis’e Kadir’i vurduğunu itiraf ettiği görüntüler vardır. Eyüp çok memnun olmuştur. Şeyma o an yapması gerekenleri söyler. Eyüp ikna olmuştur. Şeyma ona kafasına göre iş yapmamasını söyler ve ardından “ben seni arayınca teslim olacaksın” der.

EYÜP’TEN GÜLPERİ’YE ŞOK TEHDİT

Sabah çocuklar okula gitmek için çıkarlar. Gülperi’nin telefonuna bir mesaj gelir. Mesajda Hasan’ın itirafları vardır. Aynı anda telefon çalar. Arayan Eyüp’tür. Gülperi’ye “beğendin mi seyrettiklerini” der. Gülperi bunu nerden bulduğunu sorar. Eyüp de “artık beni ciddiye alırsın herhalde” der. Gülperi bunu neden yaptığını sorunca da “ben ne yapmışım daha hiçbir şey yapmadım. Ama yapacağım. Bu görüntüleri bir saat içinde karakola götüreceğim” diyerek tehdit eder. Gülperi yapma. Bak kendini de yakacaksın deyince de “Yakacağım. Sen beni yaktın zaten Gülperi, artık dünya yansa umurumda değil. Buna engel olmak senin elinde ya da gel beni teslim olurken seyret” diyerek telefonu kapatır.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

GÜLPERİ’NİN VEDA MEKTUBU

Gülperi hemen evden çıkar. Karakolun önüne gelir. Taksiden indiğinde Eyüp’ü orda bulur. Eyüp’ün kararlı olduğunu anlayınca müdahale eder. Eyüp karakola doğru yönelir. Gülperi “Eyüp” diyerek onu durdurur. Gülperi Eyüp’ün restini görmüştür. Eve gider ve Kadir’e bir veda mektubu bırakır. Kadir veda mektubunu bulup okur. Mektupta “Buraya kadar kdir. Ben gidiyorum. Neden diye sorma. Böyle olmak zorunda. Peşimden gelmeye kalkma, beni arama, sorma, bulma. Yaşananlar çok güzeldi. Ama bitti. Bunu kabullen ve hayatına devam et. Mutluluklar…” yazar. Kadir Gülperi’nin yazdıkları karşısında şok geçirir. Olanları anlamaya çalışır.

ARTEMİS EYÜP’ÜN ELİNDE

Gülperi, Can'la birlikte konağa geri döner. Kadir, polislerle birlikte konağı basar. Gülperi Kadir’den gitmesini ister ancak Kadir, “gitmem. Bırakamam seni burada” diyerek karşı çıkar. Yakup Ağa ölüme terk edildiği kulübede yaşam savaşı verirken Serdar Hasan’a Yakup Ağa’nın bulunduğu yeri söyler. Kadir ve Hasan Yakup’u kurtarmak için harekete geçerler. Artemis Eyüp tarafından rehin alınırken Kadir ve Hasan onu her yerde aramaya başlar.