Gülperi 29. Yeni bölüm fragmanı geldi! Gülperi 28. Son Bölüm izle)

Gülperi 28. Son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Gülperi 28. bölümde; Gülperi Eyüp’ün tehdidiyle oğlunu kurtarmak için kendi hayatını feda ederek Taşkınların konağına geri dönüyor. Kadir ailecek geçirdikleri mutlu gecenin ardından Gülperi’nin gitmesine anlam veremiyor. Onun kaçırıldığını düşünerek polisle kapısına dayanıyor ancak Gülperi'nin çağrısına cevap vermemesi ve reddedilme duygusu onu perişan ediyor. Babasını vurduğu için Artemis ile arası bozuk olan Hasan değişeceğine söz veriyor. Bedriye'nin doktor Mehmet ile yaşadığı olay ona karşı hislerini daha da kuvvetlendiriyor. Gülperi hastanelik olurken, Fidan onun başına gelenlerden ötürü rahatsızdır ve bunu Serdar’la paylaşıyor. Kadir sonunda Gülperi'nin konağa neden geri döndüğünü öğreniyor. Artemis Eyüp ile Şeyma arasındaki ortaklık ile ilgili şoke eden bir bilgiye ulaşırken, Kadir ve Hasan Serdar'ın da katkısıyla Eyüp'ü kıstırıyor. İşte 28. Bölüm özeti…

Gülperi 29. Yeni bölüm fragmanı geldi! Gülperi 28. Son Bölüm izle)

GÜLPERİ 29. YENİ FRAGMAN GELDİ


Gülperi 28. Son Bölüm Show TV tarafından yayınlandı. Gülperi 28. Son bölümde; Gülperi oğlunun hayatını kurtarmak için Eyüp’ün tehdidine boyun eğiyor ve konağa geri dönüyor. Gülperi’nin gitmesine anlam veremeyen Kadir perişan oluyor. Hasan ve Bedriye Artemis’in okulunda eğitim hayatlarına başlarken, Hasan için sıkıntılı günlerinde başlangıcı oluyor. Bedriye doktor Mehmet’i yeniden görebilmek için türlü oyunlar oynuyor. Fatma Gülperi’ye konakta hayatı zehir ederken Kader bu durumu kabullenemiyor. Şeyma Gülperi’nin konakta olduğunu öğrenince onunla alay etmek isterken beklenmedik bir olay gerçekleşiyor. Gülperi dizisi 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Gülperi dizisi 28. son bölümde yaşananlar…

GÜLPERİ 28. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Eyüp kaçırdığı babası Yakup’u av evine kilitleyerek çekip gider. Yakup Eyüp’ün arabayla uzaklaştığını görünce dışarı çıkmak için kapıyı omuzlayarak açmaya çalışır ancak beceremez. Gülperi siparişleri dağıtmak için dışarıya çıkar. Karşısına birden bire Eyüp çıkar. Gülperi şoke olur. Eyüp sadece konuşmak istediğini söyleyince Gülperi bağırmakla tehdit eder. Eyüp cebinden poşete sarılı bir silah çıkartır. Gülperi’ye silahın Hasan’ın Kadir’i vurduğu silah olduğunu üzerinde onun parmak izlerinin bulunduğunu söyler. Gülperi onunla bir şey yapamayacağını çünkü şahidi olmadığını söyler. Eyüp, “suçu benim üzerime mi attın” deyince Gülperi de “tabii ki senin üzerine attım. Sen ne biçim bir adamsın kendi oğlunu hapislerde çürütmeye çalışıyorsun. Çekil ölümden o silahla ne yaparsan yap” diyerek uzaklaşır.

ŞEYME İTİRAF VİDEOSUNU EYÜP’E GÖSTERİYOR

Hasan Şeyma’yı arar. Gülperi’nin kendisini delirteceğini söyleyerek ona kötü şeyler yapacağını ima eder. Şeyma sakin olmasını ona iyi haberleri olduğunu söyler. Eyüp “söyle” deyince bulmaları gerektiğini telefonda söyleyemeyeceğini söyler. Şeyma Eyüp’ün yanına gelir. Ondan teslim olmasını ister. Eyüp şoke olur teslim olmayacağını söylediğinde Şeyma ona bir video gösterir. Videoda Hasan’ın Artemis’e Kadir’i vurduğunu itiraf ettiği görüntüler vardır. Eyüp çok memnun olmuştur. Şeyma ona yapması gerekenleri söyler. Eyüp ikna olmuştur. Şeyma ona kafasına göre iş yapmamasını söyler ve ardından “ben seni arayınca teslim olacaksın” der.

EYÜP’TEN GÜLPERİ’YE ŞOK TEHDİT

Sabah çocuklar okula gitmek için çıkarlar. Gülperi’nin telefonuna bir mesaj gelir. Mesajda Hasan’ın itirafları vardır. Aynı anda telefon çalar. Arayan Eyüp’tür. Gülperi’ye “beğendin mi seyrettiklerini” der. Gülperi bunu nereden bulduğunu sorar. Eyüp de “artık beni ciddiye alırsın herhalde” der. Gülperi bunu neden yaptığını sorunca da “ben ne yapmışım daha hiçbir şey yapmadım. Ama yapacağım. Bu görüntüleri bir saat içinde karakola götüreceğim” diyerek tehdit eder. Gülperi yapma. Bak kendini de yakacaksın deyince de “Yakacağım. Sen beni yaktın zaten Gülperi, artık dünya yansa umurumda değil. Buna engel olmak senin elinde ya da gel beni teslim olurken seyret” diyerek telefonu kapatır.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

GÜLPERİ’NİN VEDA MEKTUBU

Gülperi hemen evden çıkar. Karakolun önüne gelir. Taksiden indiğinde Eyüp’ü orada bulur. Eyüp’ün kararlı olduğunu anlayınca müdahale eder. Eyüp karakola doğru yönelir. Gülperi “Eyüp” diyerek onu durdurur. Gülperi Eyüp’ün restini görmüştür. Eve gider ve Kadir’e bir veda mektubu bırakır. Kadir veda mektubunu bulup okur. Mektupta “Buraya kadar Kadir. Ben gidiyorum. Neden diye sorma. Böyle olmak zorunda. Peşimden gelmeye kalkma, beni arama, sorma, bulma. Yaşananlar çok güzeldi. Ama bitti. Bunu kabullen ve hayatına devam et. Mutluluklar…” yazar. Kadir Gülperi’nin yazdıkları karşısında şok geçirir. Olanları anlamaya çalışır.

ARTEMİS EYÜP’ÜN ELİNDE

Gülperi, Can'la birlikte konağa geri döner. Kadir, polislerle birlikte konağı basar. Gülperi Kadir’den gitmesini ister ancak Kadir, “gitmem. Bırakamam seni burada” diyerek karşı çıkar. Yakup Ağa ölüme terk edildiği kulübede yaşam savaşı verirken Serdar Hasan’a Yakup Ağa’nın bulunduğu yeri söyler. Kadir ve Hasan Yakup’u kurtarmak için harekete geçerler. Artemis Eyüp tarafından rehin alınırken Kadir ve Hasan onu her yerde aramaya başlar.

Loading...