Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi 30. yeni bölüm fragmanı geldi! (Gülperi 29. son bölüm izle)
Gülperi 30. yeni bölüm fragmanı geldi! (Gülperi 29. son bölüm izle)
Gülperi 29. son bölüm Show TV tarafından yayınlandı. Gülperi 29. son bölümde; Hasan gözaltına alınıyor. Gülperi Hasan'ın neden gözaltına alındığını Kadir'e soruyor. Kadir'in anlatıkları Gülperi'nin hayal kırıklığı yaşamasına sebep oluyor. Artemis, videoyu annesinin çektiği gerçeğini bir türlü kabullenemiyor ve Şeyma ile yüzleşiyor. Video ile ilgili gerçeği Artemis'ten öğrenen Kadir bunu Gülperi'ye açıklamaya cesaret edemiyor. Kadir, Hasan'ı içerde yatırmadan kurtarabileceğini düşünüyor ancak nöbetçi mahkemenin kararı herkesi şoke ediyor. Oğlunu ziyarete giden Gülperi, hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşiyor. Gülperi dizisi 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Gülperi dizisi 29. son bölümde yaşananlar…
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Nisan 2019 - 22:57

GÜLPERİ 30. YENİ FRAGMAN GELDİ


Gülperi 29. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Gülperi 29. bölümde; Hasan’ın gözaltına alınması herkesi şoke ediyor. Karakolda tutulan Hasan ertesi gün nöbetçi mahkemeye çıkıyor ve mahkeme sonucunda ıslahevine gönderiliyor. Gülperi, Kadir'in kendisinden gizleyerek Eyüp'ün peşinden gittiğini ve Eyüp'ün itiraf videosunu bu yüzden polise servis ettiğini öğreniyor. Kadir kendi gerekçelerini anlatmaya çalışırken Gülperi ona inanmak istemez. Artemis Şeyma ile yüzleşirken telefonunda videoyu buluyor. Artemis bu korkunç gerçeği babasından çok fazla saklayamıyor. Hasan ıslahevine girer girmez darp edilirken bunu yapan eski belalısı Cenk’tir. Gülperi, videoyu çeken ve servis edenin Şeyma olduğunu öğrendiğinde Kadir’e isyan ediyor ve onu suçluyor. Gülperi 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 29. bölüm özeti…

GÜLPERİ 29. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Hasan’ın gözaltına alınarak karakola götürülmesinden sonra Gülperi Kadir ile birlikte karakola gider. Oğlunun ıslahevine gitmesini istemeyen Gülperi perişan haldedir. Hasan’ı nezarethaneye koyarlar. Gülperi nezarethanede Hasan’ı görmeye gider. Hasan’a “Ben seni bir daha ıslahevine gönderemem, göndermeyeceğim anladın mı beni” der. Hasan annesinin gözyaşlarını siler.

HASAN ISLAHEVİNE GÖNDERİLİYOR

Kadir, Hasan’ı ıslahevine göndermeden kurtarabileceğini düşünür. Ancak sabah nöbetçi mahkeme Hasan’ın bir sonraki duruşmaya kadar ıslahevine gönderilmesine karar verir. Gülperi ve Kadir için bu karar büyük bir şok olur. Hasan karar sonrası elleri kelepçeli halde polislerin arasında ıslahevine giderken Gülperi polislere bu işi yapanın kendisi olduğunu Hasan’ın da onu korumak için böyle söylediğini anlatarak gitmelerine engel olmaya çalışır. Polisler Gülperi’yi uzaklaştırıp devam ederler. Kadir çaresizlik içinde kıvranan Gülperi’ye sarılır.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

GÜLPERİ’Yİ SARSAN İTİRAF

Gülperi, Hasan'ın tutuklanma gerekçesini sorduğunda, Kadir'in kendisinden gizleyerek Eyüp'ün peşinden gittiğini ve Eyüp'ün itiraf videosunu bu yüzden polise servis ettiğini öğrenir. Gülperi Kadir'in bu yaptığına inanamaz, kendisinden habersiz böyle bir şey yapması Gülperi’yi derinden sarsar ancak Kadir'in de kendince gerekçeleri vardır.

KADİR GERÇEKLERİ GÜLPERİ’DEN SAKLIYOR

Hasan ıslahevine girer girmez darp edilir. Darp eden ise eski belalısı Cenk'tir. Bu arada Artemis videoyu servis edenin annesi olduğunu Eyüp’ten öğrendiğinden beri zor zamanlar geçirmektedir. Şeyma ile yüzleşen Artemis videoyu annesinin telefonunda bulur. Bu gerçeği artık daha fazla saklayamayacağına karar veren Artemis gerçekleri Kadir’e anlatır. Kadir, Gülperi’nin daha fazla yıpranmaması için bu bilgiyi Gülperi’den saklar.

Son güncelleme: 23:00 - 10.05.2019