Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi, Kadir’in eşi ile yüz yüze geliyor! Gülperi 4. yeni bölümden 2 yeni fragman yayınlandı!
Gülperi, Kadir’in eşi ile yüz yüze geliyor! Gülperi 4. yeni bölümden 2 yeni fragman yayınlandı!
Gülperi 4. yeni bölüm 2. fragmanı geldi. Gülperi yeni bölüm fragmanında; Hasan annesinin gözlerine baka baka attığı iftirayı anlatır. Gülperi eğer yakalanırsa en az 15 yıl ceza alacak. Can'ın ağlayarak annesine koşuşu ve Gülperi'nin oğlu Hasan'a sözleri gözyaşlarına boğacak. İşte Gülperi 4. Bölümden iki yeni fragman...
Sozcu.com.tr
Magazin 2 Ekim 2018 - 00:18

Gülperi 4. yeni bölüm fragmanı bugün Show TV tarafından yayınlandı. Gülperi'nin yüzü bir türlü gülmez. Hayatında onu düşünen tek insan vardır o da avukat Kadir. O olmasa ölen kocasının kardeşi ile evlenip yeniden Taşkınhan'da yaşamak zorunda kalacaktı. Çocukları ona güvenmez ve hakkında söylenen tüm iftiraları gerçek sanır. Gülperi'nin oğlu Hasan kötülükte sınır tanımaz ve annesinin evine uyuşturucu yerleştirip polise haber verir. Amacı annesini hapsettirip dedesinin yanına dönmektir. Gülperi yeni fragmanda; onu ihbar eden oğlu Hasan’ı karşısına alıp yürek burkan bir konuşma yaptı. Gülperi, Hasan’a, “İnsan en çok sevdiğinden nefret ediyor, en çok ona öfkeleniyor. Ben sözlerinden değil, gözlerinden dinliyorum” diyor. İşte Gülperi 4. yeni bölüm fragmanı…

GÜLPERİ 4. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

 

GÜLPERİ 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


GÜLPERİ 3. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Yakup Ağa, Gülperi'ye Ejder'le evlenmesi için teklifte bulunur. Gülperi'nin aklında sadece kızı vardır. Yakup, çocukların dizinin dibinde olacak ve çocukların sana hakaret değil, iltifat edecek. Ya Gülperi Ejder'le evlenecektir ya da Bedriye gelin olacaktır. Hasan olanlardan şüphelenir. Ejder, Hasan'a Yakup Ağa'nın teklifini anlatır. Hasan bu durumu kabul edemez ama derdi annesi değildir. Annesine olan nefreti yine ağır basar. Hasan o kadar çok doldurulmuştur ki yalanlarla yaşar ‘ O kadın bu eve girerse, ben bu evden giderim' der. Ejder ile Hasan'ına razı açılır. Hasan hızını alamaz dedesi ile de ters düşer.

Can annesi ile ilgili gerçeği araştırmaya kararlıdır. Gönderdiği mektuplara cevap gelip gelmediğini sorgulamaya başlar.

BEDRİYE TECAVÜZE UĞRAR

Gülperi'nin Ejder'le evlenmek için şartı Bedriye'yi bir an önce görmektir. Ali, Bedriye'ye tecavüz etmiştir. Bedriye açtığı kuyunun içine kendi düşmüştür.

GÜLPERİ 3. BÖLÜM İZLE

NİKAH İPTAL

Kadir, Gülperi ile Ejder'in evliliğini duyar. Savcıya gider ve olayları anlatır. O sırada Gülperi, Yakup Ağa ve Ejder'le kızını almak için yola çıkmıştır. Bedriye'yi gören Gülperi bir şeyler olduğunu anlar ama Bedriye söyleyemez. Çünkü söylerse Ali ile evlenmeye mecbur edileceğini bilir. Gülperi yalvarsa da Bedriye gerçeği saklar. Bir de üstüne annesini suçlar.

“BU FEDAKARLIK DEĞİL, ÇARESİZLİK”

Gülperi , Bedriye ile eve döner. Çocuklarını karşısına alıp konuşmaya başlar. Ancak hakaret ve tepkilerle karşılaşır. Bir tek Can annesine dayanamaz. Artık yasaklar olmadan annesine doyabilecektir.

NİKAH İPTAL

Kadir, Gülperi'yi kurtarmak için yola düşer. Gülperi ile Ejder'n nikahı kıyılacaktır. Nikah masasına otururlur. Bedriye dayanamaz ağlayarak nikahın kıyıldığı yerden ağlayarak çıkar, Gülperi de peşinden gider. Kadir de kapıya gelmiştir. Gülperi'nin ilk eşi Eyüp'ün hiç sınır dışına çıkmadığını ve burada öldüğünü söyler. Kadir Yakup Ağa'nın nikahı durdurmasını ister. Yoksa oğlu Eyüp'ün ölümünde parmağı olduğunu torunlarına söyleyecektir. Gülperi o sırada kızının yanındadır. Tam Bedriye'yi bağrına basacakken Kader gelir.

HASAN'IN HAİN PLANI

Yakup Ağa nikahı bozar ve Gülperi'yi tehdit ederek kovar. Bir de torunlarım istemiyor diye vazgeçtim der. O da yetmez Gülperi'nin İstanbul'da sevgilileri olduğunu söyler. Çocuklar gitmek istemese de annesi ile gidecektir. Çocukların elindeki telefonları kredi kartlarını alırlar. Hasan Ejder'i doldurur. Gülperi'nin hapse girmesi için bir yol bulmasını ister. Üzerine suç yıkmayı teklif eder. Ejder vakit kaybetmeden planını yapar, Gülperi'ye iftira atacaktır.

Eve döndüklerinde apartmanı su basmıştır. Apartman sahiplerinden azar yiyen Gülperi eve girer girmez çocuklarının hakaretlerine maruz kalır. Can yine annesine tavır koymak zorunda kalmıştır.

Son güncelleme: 09:46 - 03.10.2018