Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülperi dizisi bu akşam neden yok? 17. yeni bölüm ne zaman?
Gülperi dizisi bu akşam neden yok? 17. yeni bölüm ne zaman?
Gülperi 17. bölüm ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu. Çünkü bu hafta yayın akışında Gülperi yeni bölüm yerine Kayıp İnci filmi görünüyor. Peki Gülperi 17. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
Magazin 4 Ocak 2019 - 15:07

Gülperi dizisi de yeni yıl arası veren diziler arasında. Gülperi son bölümde Eyüp’ün yıllar sonra ortaya çıkması ile tüm dengeler değişti. Kadir gençlik aşkına doğru yürürken büyük hayal kırıklığı yaşıyor. Peki Gülperi 17. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

GÜLPERİ 17. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Gülperi dizisi yeni yıl nedeniyle ara tatile girdi. Dizinin yeni bölümü bu cuma yayınlanmayacak, hatta Ocak ayının 3. haftasında ekranda olacağına dair söylentiler var. Bu tarih de 25 Ocak cuma gününe denk geliyor.

guperi-son-bolum

GÜLPER YENİ BÖLÜMDE HANGİ SORULARA YANIT ARANACAK?

Eyüp’ün ansızın Gülperi ve çocukların hayatına girmesi her şeyi bir anda değiştiriyor. Kapıcılık yapan Gülperi, Eyüp’ten ilk anda büyük tepki alıyor. Ama Taşkın ailesinin onlara yaptıklarını öğrenince karısının masumiyetini anlıyor. Gülperi kalbi Kadir ile doluyken çocukları için Eyüp’le bir kez daha evlenme kararı alıyor. Şimdi Gülperi bu kararın arkasında durabilecek mi? İşte onu yeni bölümde göreceğiz. Ayrıca Fidan hamile olduğu haberini Kader’den alıyor. Bu Fidan için Taşkın ailesine ölene dek mahkum olmak demek.

GÜLPERİ 16. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Gülperi, karşısında 7 yıl sonra Eyüp’ü görünce şoke olur. Ona “Gerçekten sen misin” diyor. Eyüp Gülperi’ye sarılır. Bu arada Can “dedemlerde gördüğüm abi bu” deyince Hasan “O babamız” der. Kadir, Eyüp’ün ortaya çıkmasından dolayı düşüncelidir. Eyüp, Gülperi’ye yaşadıklarını anlatır. Gülperi, 7 yıl boyunca onu her yerde aradığını söylerek neden haber vermediğini Eyüp’e sorar. Eyüp de kendisinin de soracakları olduğunu söyler.

EYÜP ÇILGINA DÖNÜYOR

Eyüp, Gülperi’nin kapıcılık yaptığını öğrenince çılgına döner. Gülperi’ye neden İstanbul’a geldiklerini neden Taşkınhan’da kalmadıklarını sorar. Gülperi herşeyi anlatacağını söylese de sakinleşmemiştir. Bu sırada Hasan’ların aynı apartmanda oturduklarını öğrenen Artemis yanına gelir. Hasan kapıyı açtığında Eyüp Gülperi’ye hala hesap sormaktadır. Artemis Eyüp’ün kim olduğunu sorar. Hasan konuşmak için uygun bir zaman olmadığını söyleyerek onu gönderir.

GÜLPERİ SON BÖLÜM İZLE

EYÜP GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Gülperi, Yakup ile ilgili yaşananları anlatmaya çalışır. Eyüp’e kardeşi Ejder ile ilgili yaşadıklarını anlatır. Onu nasıl bıçakladığını anlatsa da Eyüp ona inanmaz. Hasan araya girerek Ejder’in yaptıklarını ve hatta anasını nasıl nikahına almaya çalıştığını anlatır. Eyüp tüm bu anlatılanlara inanmakta zorluk çekmektedir. Bu sırada Bedriye Yakup’un onu nasıl sattığını ve nasıl kirletildiğini anlatır. Eyüp bu kez darmadağın olur.

HASAN BABASINDAN AF DİLİYOR

Eyüp, Bedriye’nin anlattıklarından sonra Hasan’dan hesap sorar. Gülperi Hasan’ın bir suçu olmadığını söyler. Hasan, annesine müdahale ederek, “babam haklı” der. Babasından ailesini koruyamadığını söyleyerek onu affetmesini ister. Eyüp Hasan’a “Sana hiç birşey öğretememişim” diyerek kapıyı çarpıp çıkar. Hasan peşinden giderek nereye gittiğini sorar. Eyüp eve dönmesini söyler.

EYÜP ALİ’Yİ ÖLDÜRESİYE DÖVÜYOR

Eyüp, hapiste olan Ali’yi görmeye gelir. Ali ise gardiyanların onla dalga geçtiğini sanır. Ancak görüşme odasına girdiğinde Eyüp’ü görünce şoke olur. Eyüp, Al’ye saldırır. Onu boğmaya çalışırken gardiyan içeriye girer. Ali’yi öldüresiye dövmeye devam eder. Gardiyan sonunda onu kelepçeleyeceğini söyleyince bırakmak zorunda kalır. Hapishaneden çıktıktan sonra birilerini arayarak Ali’yi öldürmeleri için adam ayarlamasını ister.

Son güncelleme: 13:44 - 26.02.2019