Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülse Birsel açıkladı! Jet Sosyete bu akşam Star TV yayın akışı neden yok? Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman?
Gülse Birsel açıkladı! Jet Sosyete bu akşam Star TV yayın akışı neden yok? Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman?
Jet Sosyete yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Gülse Birsel Twitter'dan yaptığı açıklamada yeni bölümün neden yayınlanmayacağını açıkladı. Peki Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Bu akşam yayın akışında neden yok? İşte Star TV yayın akışı...
Magazin 8 Nisan 2018 - 18:19

Pazar akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Jet Sosyete’den izleyicilere üzücü bir haber geldi. Jet Sosyete yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. Dizinin takipçileri yeni bölüm ne zaman, bu akşam yayın akışında neden yok sorularının yanıtlarını arıyor. Gülse Birsel bu soruların yanıtlarını Twitter hesabı üzerinden cevapladı. İşte Jet Sosyete yeni bölüm hakkında detaylar ve Star TV yayın akışı..

JET SOSYETE NEDEN YOK?

Gülse Birsel Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Soranlar için: Senarist-oyuncu pis bir virüs yüzünden 3-5 gün serum ve iğne yiyerek yattı. Hep nazar. Onun için Jet Sosyete en komik sahnelerden oluşan bir özel bölümle ekrana gelecek.” dedi. Bu akşam Star TV yayın akışında Jet Sosyete yeni bölüm yerine en komik sahnelerden oluşan kolaj bir bölüm yayınlanacak.

JET SOSYETE YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Jet Sosyete’nin senaristi ve oyuncularından biri olan Gülse Birsel geçtiğimiz hafta rahatsızlığı nedeniyle çekimlere ara verilen Jet Sosyete’nin yeni bölümü 8 Nisan Pazar gününe yetişemediğini duyurdu. Gülse Birsel kendi sosyal medya hesabından izleyicilere bu haberi Gizem karakterine bürünerek verdi ve izleyenleri yine güldürmeyi başardı. Yeni bölümün ise 15 Nisan’da
yayınlanacağını duyurdu.

STAR TV YAYIN AKIŞI

12:00VAHE İLE EVDEKİ MUTLULUK
13:15FAZİLET HANIM VE KIZLARI / TKR
16:00AVLU / TKR
19:00STAR ANA HABER
20:00JET SOSYETE / ÖZEL BÖLÜM
23:15UFAK TEFEK CİNAYETLER / TKR