Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülse Birsel hastalanma anının videosunu paylaştı
Gülse Birsel hastalanma anının videosunu paylaştı
Geride bıraktığımız hafta yeni bölümü yayınlanmayan Jet Sosyete, seyircisini de merakta bırakmıştı. Gülse Birsel'in rahatsızlığı yüzünden yeni bölümü yayınlanmayan dizinin derleme bölümleri yayınlanmıştı.
Magazin 10 Nisan 2018 - 07:42

Her ne kadar senarist ve oyuncu Gülse Birsel rahatsızlığı yüzünden dizinin toplama bölümlerinden oluşan bir kolajın yayınlanacağını açıklamış olsa da seyircilerden gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabından bir paylaşımda daha bulunma gereği duydu. Gece yarısına kadar devam eden çekimler yüzünden yorgun düştüğü anlaşıyan Birsel o anlara dair bir görüntüyü de hesabından paylaşarak şu notu düştü: “Şu yorgunluktan şüphelenmeliymişim. Ertesi akşamüstü serum işine girmiştim. Rahatsızlığım yüzünden 1 hafta yazamadım, oynayamadım ve siz özel bölüm seyrettiniz. Tekrar özür dilerim. (Yeni bölüm yoktu diye çok fırça atan olmuş da, buraya hastalanma anının videosunu da iliştireyim dedim)”

Son güncelleme: 12:55 - 10.04.2018