Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülşen durmak bilmiyor…
Gülşen durmak bilmiyor…
Mall of İstanbul'da bulunan MOİ Sahne önceki gece Gülşen’i ağırladı. Başarılı sanatçı, biletleri günler öncesinden biten konserde, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmayacak bir gece yaşattı.
Magazin 16 Nisan 2018 - 07:32

Paris'ten aldığı kostümlerle gözlere de hitap eden Gülşen işine de oğluna da aşık olduğunu söyledi. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan güzel sanatçı bu yaz sezonunun yoğun geçeceğini söyledi. 120 günlük sezonda şimdiden 75 konser anlaşması yaptığı öğrenilen Gülşen, bu tempoya nasıl ayak uyduracağını şu cümlelerle anlattı;

gulsen-ic

“Bu yaz biraz yoğun geçecek ama beni çok yormayacak. Doğru beslenerek, iyi düşünerek, planlı yaşayarak üstesinden gelinir. En önemlisi işimi aşkla yaptığım için problem olmayacak bu yoğunluk.” Güzel sanatçı annelikle ilgili ise “İşim gibi oğluma da aşığım. Konserlerden sonra, onunla ilgilenirken uykusuz da kalsam, anlık bir yorgunluğum da olsa ona hep enerjim var” dedi.

gulsen-ic-2