Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülşen: “Ebru yaparsa güzel yapar”
Gülşen: “Ebru yaparsa güzel yapar”
Popçu Gülsen, aranjör eşi Ozan Çolakoğlu ve oğlu Azur Benan'la önceki gün Bebek'teydi.
Emre ÇEVİK
Magazin 6 Şubat 2019 - 08:22

Güzel havayı fırsat bilen çift, çocuklarıyla Bebek parkında keyifli zaman geçirdi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gülşen, son şarkısının oldukça beğenildiği söylenince; “sadece son mu, ilk ve aradakiler ne olacak?” diyerek muhabirlere takıldı.

Ebru Gündeş’in son albümünü dinleyemediğini de belirten Gülşen, “hiçbir şey dinleyemedim, çocuk olunca işimizin dışında tüm vaktimizi onunla geçiriyoruz, dinlemedim ama Ebru her zaman güzel şeyler yapar” ifadelerini kullandı.

“ÜRETEN TARAFTA OLDUĞUMUZ İÇİN…”

Kültür ve Turizm Bakanlığının sinema sektörüne el atıp gişe sorununu çökmesinin ardından, müzik sektöründe de telif yasasının hazırlanacağı hatırlatılan şarkıcı, “Üreten tarafta olduğumuz için işin telif yasaları ile ilgili her gelişme ve her olumlu şey bizi çok mutlu ediyor.

Yazan çizen bütün arkadaşlarımızın adına da güzel tabii ki” dedi. Aranjör Ozan Çolakoğlu da eşini şu sözlerle destekledi, “Üreten taraf telifleri hakkı ile almazsa yaptığı işin kalitesi düşüyor. Hakkı olan telifi doğru düzgün alırsa belki sadece on şarkı yapacak ama çok güzel on şarkı yapacak. O açıdan önemli müzik kalitesini yukarıya taşıyacak bir karar” dedi.