Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gülşen’den yasağa destek geldi!
Gülşen’den yasağa destek geldi!
Şarkıcı Gülşen yeni yıla Kıbrıs'ta sahne alarak girdi, Tarkan hakkında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.
Emre ÇEVİK
Magazin 2 Ocak 2019 - 07:28

Konsere son şarkısı ‘Bir ihtimal biliyorum’ ile giriş yapan Gülşen hayranlarını adeta coşturdu. Kırmızı elbisesiyle dikkat çeken şarkıcı sahne sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

hkn_8747

2018 yılının kendisi için çok güzel geçtiğini söyleyen sanatçı “Azur doğduğundan beri yıllarım başka bir önemi oldu, çok fazla üretmeden, geri dönüşleriyle mutlu olduğum bir sene oldu, Ozan gibi çok büyük güç ve sound olarak harika bir durum da var yanında, bunun için çok şanslıyım ” dedi.

hkn_8782

“KENDİMDEN BİLİYORUM”

Muhabirlerin yakın arkadaşı Tarkan’ın sosyal medyadaki dikkat çeken paylaşımlarını ve son olarak kızı Liya için ev çalışanlarına telefon yasakladığı yönündeki haberleri sormalarını değerlendiren Gülşen “Tarkan ne yapsa olay oluyor, o çok tatlı biri, her şey yakışıyor, yasak konusuna gelince tabi ki yasaklayacak, insanlar çocuk konusuna gelince çok titiz oluyor kendimden biliyorum” şeklinde yorum yaptı.

hkn_8795