Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Günsel Ülkü kimdir? Günsel Ülkü’nün mesleği ne? İşte hayat hikayesi…
Günsel Ülkü kimdir? Günsel Ülkü’nün mesleği ne? İşte hayat hikayesi…
Birbirinden farklı 5 kadının kendisine has tarzları ile Sosyetik Ev Kadınları gündüz kuşağında ekranda olacak. Peki Sosyetik Ev Kadınları programıyla televizyon ekranlarında boy gösterecek olan Günsel Ülkü kimdir? Günsel Ülkü'nün hayatına, mesleğine dair ayrıntılar merak ediliyor. Sosyete dünyasının tanınan ismi Günsel Ülkü'nün hayat hikayesi ve detaylar...
Magazin 5 Şubat 2018 - 11:18

Ekranlara gelmeye başlayan Sosyetik Ev Kadınları programının dikkat çeken isimlerinden Günsel Ülkü’nün yaşam hikayesi birçok izleyici tarafından araştırılıyor.  Programın tanıtımında Günsel Ülkü ‘özgüveni yüksek ve eğlenceli’ olarak anlatılıyor. Peki Günsel Ülkü kimdir? İşte detaylar…

GÜNSEL ÜLKÜ KİMDİR?

Günsel Ülkü’nün hayat hikayesi şu şekilde; Adını moda tasarımcısı olarak duyuran ünlü isim Boğaziçi Üniversitesi İsletme bölümü mezunudur. Fashion TV’de modacı olarak programlara da çıkan Günsel Ülkü, L’Atelier d’Existence’ isimli markanın da tasarımcılığını yapmaktadır.

gunselulku

Son dönemlerde müziğe merak salan ünlü isim stüdyo çalışmaları da yaparak şarkılar kaydetmiştir. Pilates yapmayı da çok seven Günsel Ülkü sosyete dünyasının tanınan isimlerinden biridir. Bir çok davete ünlü isimlerle katılmıştır. 2018 Couture koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde şirketinin 10. yıldönümünde Nişantaşı’nda bir kafede kutlayarak tanıtmıştır. Tasarım işinde oldukça başarılı olmakla birlikte bir çok ünlü ismin moda tasarım danışmanlığını yapmaktadır.

Son güncelleme: 11:51 - 05.02.2018