Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sosyetik Ev Kadınları’ndan Günsel Ülkü kimdir? İşte Günsel Ülkü ile ilgili merak edilenler…
Sosyetik Ev Kadınları’ndan Günsel Ülkü kimdir? İşte Günsel Ülkü ile ilgili merak edilenler…
Günsel Ülkü kimdir? sorusu Sosyetik Ev Kadınları'nın izleyenleri tarafından merak ediliyor. Günsel Ülkü kimdir? sorusu ile birlikte Günsel Ülkü'nün eşinin kim olduğu ve ne iş yaptığı soruları da soruluyor. İşte Sosyetik Ev Kadınları programıyla sık sık gündeme gelen Günsel Ülkü'nün hayatına dair merak edilenler...
Magazin 14 Şubat 2018 - 09:50

Günsel Ülkü kimdir, aslen nereli kaç yaşında ve Günsel Ünkü’nün eşi kim ne iş yapıyor soruları Sosyetik Ev Kadınları programını ile merak konusu oldu. Sosyetik Ev Kadınları programının yarışmacılarından Günsel Ülkü’nün hayatına ilişkin detaylar haberimizde yer alıyor. Cemiyet hayatının önemli isimlerinden birisi olan Günsel Ülkü’nün hayatı şu şekilde;

GÜNSEL ÜLKÜ KİMDİR?

Günsel Ülkü'nün hayat hikayesi şu şekilde; Adını moda tasarımcısı olarak duyuran ünlü isim Boğaziçi Üniversitesi İsletme bölümü mezunudur. Fashion TV'de modacı olarak programlara da çıkan Günsel Ülkü, L'Atelier d'Existence' isimli markanın da tasarımcılığını yapmaktadır. Son dönemlerde müziğe merak salan ünlü isim stüdyo çalışmaları da yaparak şarkılar kaydetmiştir. Pilates yapmayı da çok seven Günsel Ülkü sosyete dünyasının tanınan isimlerinden biridir. Bir çok davete ünlü isimlerle katılmıştır. 2018 Couture koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde şirketinin 10. yıldönümünde Nişantaşı'nda bir kafede kutlayarak tanıtmıştır. Tasarım işinde oldukça başarılı olmakla birlikte bir çok ünlü ismin moda tasarım danışmanlığını yapmaktadır.

gunsel-ulku-kac-yasinda-nereli

ÖZEL HAYATINI GİZLİ TUTUYOR

Günsel Ülkü’nün özel hayatına dair birçok soru merak konusu olsa da evli olup olmadığı, çocuğu olup olmadığı gibi konular hakkında açıklama yapmıyor.

Son güncelleme: 13:14 - 19.02.2018