Günün en çok okunan magazin haberleri (22.06.2016)

22 Haziran Çarşamba, günün en çok okunan magazin haberleri...

Günün en çok okunan magazin haberleri (22.06.2016)

Magazin gündemi 22 Haziran 2016 tarihinde de yine son derece hareketliydi. İşte en çok okunan magazin haberleri

ACUN ILICALI BERABER YAŞADIĞI ŞEYMA iÇiN MIAMI'DE 6 MiLYON DOLARA ViLLA ALDI

Acun Ilıcalı, ‘Survivor' programının Dominik'teki çekimleri nedeniyle sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'dan ayrı kalmamak için Miami'de 6.2 milyon dolara bir malikane satın aldı. Ilıcalı malikaneyi Subaşı'ya hediye etti.

27-12

BEŞ YATAK ODASI VAR

Malikane Miami Beach'teki Palm Island'da bulunuyor. 650 metrekarelik malikanenin beş yatak odası, profesyonel mutfağı, ev sineması ve şarap mahzeni bulunuyor. Lüks malikane denize sadece birkaç adım uzaklıkta…

28-12

AYRILDIĞI EŞi ZEYNEP iÇiN ZORLU CENTER'DA 6 MiLYON DOLARA DAiRE ALDI

Ünlü televizyoncu eski eşi Zeynep Ilıcalı'yı da unutmadı. Yazın Bodrum Mandarin Oriental'da bulunan villasını eski eşine tahsis eden Ilıcalı, İstanbul Zorlu Center'da altı milyon dolar ödeyerek bir daire de ona satın aldı.

35-13

ESKi EŞE BÜYÜK JEST

Zeynep Ilıcalı'nın Thanx Co isimli şirketi Beşiktaş'ta. Zeynep Hanım ve kızları daha önce Beykoz Konakları'ndaki evlerinde kalıyordu. Acun Ilıcalı Zincirlikuyu'daki lüks daireyi alarak eski eşini şehrin merkezine taşımış oldu.

25-12

SEDA SAYAN’DAN SERT TEPKİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz pazar Tarabya'daki Huber Köşkü'nde verdiği iftarda sanat ve spor dünyasından ünlü isimlerle bir araya geldi. Günün öne çıkan konu başlıklarından biri de Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik’in Erdoğan’a şarkı yazdığı CD’yi hediye etmesi oldu.

cd

Şarkının mitinglerde çalınması için hazırlanmış olmasının ifade edilmesiyle, günün en çok konuşulan isimlerinden biri olan Çelik’in, Gaziantep’te tezgahtarlık yaparken Seda Sayan’la sosyal medyadan tanıştığı ve hamile eşini bırakıp Sayan’la yaşamaya başladığı iddialarını yeniden gündeme getirdi.

sedasayan

Bu iddiaların yeniden gündeme gelmesi Seda Sayan’ı kızdırdı. Instagram hesabından açıklama yapan Sayan, sevgilisinin 4,5 yıl önce ayrıldığını ve bu haberleri yapanlarla yargıda görüşeceğini açıkladı.

İLGİLİ HABERSeda Sayan'dan o iddialara yanıt!Seda Sayan’dan o iddialara yanıt!

MUSTAFA CECELİ’NİN PAYLAŞIMI TEPKİ REKORU KIRDI

Fatih Terim yönetimindeki A Milli Takım önceki akşam gruptaki ilk galibiyetini Çek Cumhuriyeti karşısında aldı. İki farklı kazanmak zorunda olduğumuz maçı Burak Yılmaz ve Ozan Tufan’ın golleri sonrası tam da istediğimiz skorla bitirince sosyal medyada yorumlar da birbiri ardına geldi. Maçtan önce hedef tahtasının merkezine oturtulan Fatih Terim ve Arda Turan kazanılan galibiyet sonrası çok sayıda destek mesajı alırken kimi ünlü isimler de millilerin bu galibiyeti sonrası maç öncesi yapılan yorumlara göndermelerde bulundu. Bu isimlerden biri de Mustafa Ceceli’ydi. Önceki gün Cumhurbaşkanı’nın verdiği iftar davetinde boy gösteren ve ezan okuyan Ceceli, “Klavye başında geçen maçlardan sonra artistik yapan, küfür kıyamet takılan maganda arkadaşlar siz de çenenizi kapayıp efendi gibi oturun” gibi bir yorumda bulundu. Bu sert çıkışa bir anlam veremeyen takipçileri Ceceli’ye sert yanıtlar verirken en dikkat çekenleri ise şunlar oldu:

ceceli-ic

Eyüp Sabri Esenkal

Sen git sarayda ezan oku lan karışma milletin ne yapacağına @mustafaceceli

vox. v.

mustafa bey artistik yapmak ne demek @mustafaceceli

SolTaraf ‏

Ha işte. Adam klavye başında oturmuş,saraya gidip yalanmaktan kalan boş zamanlarında,burada insanlara ayar çekiyor. @mustafaceceli

Baron ‏

Kes lan çakma justin @mustafaceceli

★Mikrop★ ‏

Geç oldu yat istersen! @mustafaceceli

Özlem ‏

@mustafaceceli iyide sanane

muzobey

Efendilik dersi vermek saray kullarına mı kaldı! @mustafaceceli

CEREN HİNDİSTAN AYRILDIĞI ESKİ İMAM NİKAHLI EŞİNE ESTİ GÜRLEDİ

Magazin dünyasının yakından takip ettiği ilişkilerden olan ve sürpriz bir şekilde yaşanan ayrılıkla biten Ceren Hindistan ve Ümit Aslan ilişkisinde sular durulmuyor. Hindistan, eski imam nikahlı eşi ve kızı Arya Rima'nın babası Ümit Aslan'a, Snapchat üzerinden ağır bir gönderme yaptı. 2014’te imam nikahı kıyan çift bu yılın ocak ayında ayrılmıştı.Bu ilişkiden Arya Rima adlı bir de kızı olan Hindistan, Babalar Günü'nde yaptığı Snapchat paylaşımıyla kavgayı yeniden alevlendirdi.

ceren-hindistan-ic

“Erkekler, niçin kadınlar çocukları sanki babalarının evinden getirmiş gibi davranırlar ve sonrasında yok sayarlar? Ortalıkta, yeni sevgilisinin köpeğini kucağından indirmeyen ama eski karısından olan çocuklarını görmeyen, aç mı tok mu bilmeyen erkek müsveddeleri var. Çok yavşak! Onların da ‘yavşaklar günü'nü kutlarım. 11 aylık çocuğunu 9 ay boyunca 1 saat görüp kaçan, çocuğuna 5 lira dahi yollamayan baba müsveddesi. Bu dünya tehditle, güç gösterisiyle dönmüyor” şeklinde bir mesaj atan Ceren Hindistan’a Ümit Aslan’ın yanıtı gecikmedi. Aslan, Ceren Hindistan’a attığı mailde, “O yazdıklarının hepsinin hesabını vereceksin!” yazmış.

Loading...