Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gupse Özay film kilolarını hemen verdi
Gupse Özay film kilolarını hemen verdi
Oyuncu Gupse Özay, Aile Arasında filminin galasında verdiği kilolarla ve yeni görüntüsüyle boy gösterdi.
Magazin 30 Kasım 2017 - 07:41

Deliha 2’nin çekimlerini bitiren Gupse Özay, geride bıraktığımız akşam senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı ve başrolünde oynadığı Aile Arasında adlı filmin galasında boy gösterdi. İkinci Deliha filminin çekimleri için bir hayli kilo alan ve o hallerini sosyal medya hesabından bol bol paylaşan Özay’ın gala gecesinde muhabirlerin karşısına son derece fit bir görüntüyle çıkması herkesi şaşırttı. Böylesine kısa bir zamanda bu kadar büyük bir fark yaratan Gupse Özay’ın bu performansı merak edilirken başarılı oyuncuya bu konuda çok sayıda soru iletildi.

GUPSE’DEN AÇIKLAMA

Kısa zamanda verdiği kilolarla ilgili gelen çok sayıda soruya bir süre yorumda bulunmayan Gupse Özay, sonunda sessizliğini bozdu ve böylesine kısa bir zamanda bu kadar kiloyu nasıl verdiğini açıkladı. İşte Gupse’nin o satırları: “Yorumlar geliyor ne ara zayıfladın diye.. Hemen açıklama yapayım. Normalde detox merkezine gitmem lazımdı. Lakin montaj yapmamız lazım. Zaman yok. O yüzden ekmek tuz ve şeker kestim. Sabahları hafif hafif koşuyorum. Masaja gidiyorum. Cemre bana harika hafif yemekler gönderiyor. Bir de acayip bol su içiyorum. Kilo vermeye başladım. Ama daha yolumuz var… Öperler”