Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gupse Özay: Mükemmel kadın algısını eleştirdim
Gupse Özay: Mükemmel kadın algısını eleştirdim
Tüm gün süren bir seminerde çocuklarla bir araya gelen Gupse Özay bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 13 Ekim 2019 - 11:56

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gupse Özay, erkek muhabirlere, “Sen evinde temizlik yapıyor musun? arabanı yıkamayı biliyorsun. Görevlerin paylaşılması gerekir” sözleriyle takıldı. Özay’ın sözleri karşısında haberciler de Kıraç’ın kadınlarla ilgili açıklamalarını sordu. “Neden yapılmıyor, zamanımı yok kadının, çocuğuna bakarken mi çok yoruluyor. Kadının yükü çok artıyor. O yüzden sıkıntılar çıkıyor. Kadın mutsuz oluyor ve boşanmalar bu nedenle oluyor” diyerek Kıraç’ın açıklamasının tamamını bilmeden bir şey diyemeyeceğini dile getirdi.

“MÜKEMMEL KADIN ALGISINI ELEŞTİRDİM”

Verdiği bir röportajda çocuk istediğini dile getiren ünlü oyuncu, “Çocuk tabi isterim. Doğursam da doğurmasam da… Çocukta olur, bitkide olur, hayvan da olur” diyerek isteğini yineledi. Kendisine gelen çirkin yorumlarıyla ilgili açıklamaları hakkında da konuşan Gupse Özay, “Mükemmel kadın algısını eleştirdim aslında. Estetik yaşı çok küçüldü. Kızdığım nokta insanların içini hiç göremeyip, hep dışından kopamamak” diyerek sözlerini noktaladı.