Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gurur Aydoğan, annesi Oya Aydoğan adına ödül aldı
Gurur Aydoğan, annesi Oya Aydoğan adına ödül aldı
Gurur Aydoğan, önceki gün bir alışveriş merkezinde basın mensupları tarafından görüntülendi. Aydoğan, annesi Oya Aydoğan adına Almanya'ya ödül almaya gittiğini anlattı...
Emre ÇEVİK
Magazin 24 Aralık 2019 - 07:13

Yeşilçam’un unutulmaz ismi merhum oyuncu Oya Aydoğan'ın oyuncu oğlu Gurur Aydoğan, önceki gün Zorlu alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Yalnız başına geldiği AVM'de alışveriş yapan oyuncu, kendine yöneltilen soruları yanıtladı.

Aydoğan, “Akşam yakın bir abimin doğum günü partisine katılacağım. Onun için hediyelik bir şeyler bakmaya geldim. Her şey gayet yolunda güzel gidiyor. Önceki gün Almanya'dan döndüm. Annem Oya Aydoğan adına Frankfurt film festivaline katılıp ödülünü aldım” dedi. Ayrıca setleri çok özlediğini dile getiren Aydoğan, “Yaklaşık bir senedir setlerden uzak kaldım. Doğru projeyi bekleyip acele etmedim. Bir kaç görüşme yaptım en kısa zamanda netleşecek” açıklamasında bulundu.