Gurur Aydoğan kimdir? Oya Aydoğan’ın oğlunun hayat hikayesi…

Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan'ın hayatı merak ediliyor. Gurur Aydoğan zaman zaman magazin dünyasında da haber oluyor. İşte hayat hikayesi ve merak edilenler...

Gurur Aydoğan kimdir? Oya Aydoğan’ın oğlunun hayat hikayesi…

Gurur Aydoğan, Yeşilçam oyuncusu Oya Aydoğan’ın oğlu olarak tanınıyor. Gurur Aydoğan’ın hayatına dair birçok ayrıntı merak ediliyor. Peki Gurur Aydoğan kimdir?

GURUR AYDOĞAN KİMDİR?

Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan, 8 Kasım 1988 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Latif Demirbağdır.

Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra sektöre ilk olarak yapım tarafında başladı. Çeşitli projelerde yer alan Gurur Aydoğan oyunculuk çalışmalarına Craft Oyunculuk Atölyesi'nde başladı. 2 yıllık eğitim süreci boyunca; İpek Bilgin, Bahar Kerimoğlu, Deniz Erdem, Çağ Çalışkur, Tuğrul Tülek, Can Kılcıoğlu'ndan temel oyunculuk, kamera önü oyunculuk ve ileri oyunculuk eğitimleri aldı. Eric Morris Methodu üzerine çalıştı. Eş zamanlı olarak 35 Buçuk Sanat Evi'nde de; Vahide Perçin, Altan Gördüm, Uğur Demirpehlivan, Ersin Umulu gibi isimlerden temel oyunculuk, kamera önü oyunculuk ve seslendirme eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine 2014 yılında Fox Tv'de yayınlanan yapımcılığını Avşar Film in yaptığı ‘Not Defteri’ adlı dizide başladı.

Loading...