Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güvercin 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Güvercin 9. son bölüm izle
Güvercin 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Güvercin 9. son bölüm izle
Güvercin dizisinin 9. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Kenan ve Zülüf, İsmihan’ı üzmemek için evlilik oyununa devam etmek zorundadır. Zülüf hala Doktor İpek’in, Kenan’ın geçmişi hakkında ettiği sözleri düşünmekte; aynı zamanda İpek ve Kenan arasında geçmişte ne yaşandığını çok merak etmektedir. Güvercin 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölüm izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı...
Magazin 9 Şubat 2020 - 23:13

Star Tv ekranlarında yayınlanan Güvercin dizisinin bu akşam 9. bölümü izleyiciyle buluştu. Güvercin son bölümünde; Kenan, gerçek annesi İsmihan'ın çok hasta olduğunu ve Kevsa'nın geçmişte ona çektirdiği eziyetleri öğrenmiştir. İsmihan ve Zülüf'le birlikte konağa geri döner ve bundan sonra konağın sahibinin gerçek annesi olduğunu söyleyerek Kevsa'yı konaktan kovar. İşte Güvercin 10. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.

GÜVERCİN 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

GÜVERCİN 9. SON BÖLÜM İZLE

GÜVERCİN 9. BÖLÜM ÖZET

Kenan, Kevsa'yı konaktan kovuyor…

Kenan, gerçek annesi İsmihan'ın çok hasta olduğunu ve Kevsa'nın geçmişte ona çektirdiği eziyetleri öğrenmiştir. İsmihan ve Zülüf'le birlikte konağa geri döner ve bundan sonra konağın sahibinin gerçek annesi olduğunu söyleyerek Kevsa'yı konaktan kovar.

Kenan ve Zülüf, İsmihan'ı üzmemek için evlilik oyununa devam etmek zorundadır. Zülüf hala Doktor İpek'in, Kenan'ın geçmişi hakkında ettiği sözleri düşünmekte; aynı zamanda İpek ve Kenan arasında geçmişte ne yaşandığını çok merak etmektedir. Ökkeş'se Nimet'in bir çocuğu olduğunu gizlemesine ve dürüst davranmamasına kızıp nişanı bozmuştur. Ökkeş annesinin bu işte parmağı olduğunu öğrendiğinde Nimet'i unutmayı mı yoksa kendini affettirmek için bir şeyler mi yapmayı seçecektir? Kasım gerçekleri söyleyerek bu hayatta en çok değer verdiği Emel'ini kaybetmiş, çaresizlik içinde hayatına son vermeyi düşünürken bambaşka bir şeyle karşılaşır. Gaffur'sa mahpus arkadaşı Bedir için suçluları bulmaya kararlıdır. Fakat olayların izini sürdükçe buldukları yüzünden hem şaşkın hem de çok zor durumda kalacaktır.

Son güncelleme: 10:52 - 11.02.2020