Güvercin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Güvercin 1. bölüm izle

Güvercin dizisi ilk bölümüyle diziseverlerin karşısına çıktı. Başrollerinde Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar ve Nursel Köse'nin yer aldığı dizinin öyküsü Gaziantep'te geçiyor. Dizide Zülüf ile Kenan'ın aşkı anlatılıyor. Peki Güvercin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Güvercin 1. bölüm izlem elinki...

Güvercin 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Güvercin 1. bölüm izle

Güvercin dizisinin son bölümünde; Bedir Kavvi, on beş yıl sonra yakın arkadaşı Ahmet Cibranoğlu'nun cinayetiyle suçlanarak girdiği cezaevinden çıkar. Amacı kızı Zülüf, oğlu Müslüm ve karısıyla beraber hayatına kaldığı yerden devam etmektir. Bedir'in hapisten çıktığı haberi Cibranoğulları'nın Bey Mahallesi'ndeki büyük konağına ateş gibi düşer.

GÜVERCİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


GÜVERCİN 1. BÖLÜM İZLE

Cibranlar'ın küçük oğlu Ökkeş, Bedir'e karşı intikam yeminleri ederken, babası Ahmet'in ölümünden sonra işlerin başına geçip ailenin reisi olan Kenan onu durdurmaya çalışır. Ancak birbirine düşman bu iki ailenin hiç bilmedikleri bir gerçek vardır. Kavvilerin oğlu Müslüm ile Cibranoğulları'nın kızı Nefise liseden beri birbirlerini sevmektedir.

Müslüm ve Nefise ailelerinin evlenmelerine izin vermeyeceklerini düşünerek gizlice kaçınca iki aile yeniden karşı karşıya gelir. Oğlunun ne yaptığından habersiz Bedir, olanları öğrenince ne yapacağını bilemez. Ökkeş belinde tabancası ve yanına aldığı adamlarla Nefise'yi kaçıran Müslüm'ün peşine düşünce olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. Bir tarafta Bedir, diğer tarafta Kenan olayın kan davasına dönüşmesini engellemek için elinden geleni yapmaya çalışır.

Loading...