Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güvercin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zülüf, yanlışlıkla Kenan’ı vuruyor! Güvercin 5. son bölüm izle
Güvercin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Zülüf, yanlışlıkla Kenan’ı vuruyor! Güvercin 5. son bölüm izle
Güvercin dizisi 5. bölümüyle Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar ve Nursel Köse'nin yer aldığı dizinin son bölümünde; Zülüf on beş yıl önce cinayet mahalinde gördüğü silahın aynısını Kenan’ın odasında görünce aklı karışmıştır. Kenan’dan bu silahın onda ne işi olduğunu açıklamasını isterken yanlışlıkla Kenan’ı vurmuştur. Güvercin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güvercin 5. son bölüm izleme linki...
Magazin 22 Aralık 2019 - 21:32

Güvercin dizisinin son bölümünde; Zülüf, yanlışlıkla Kenan'ı vurur. Ökkeş cezaevinden çıkmış, konağa geri dönmüştür.

GÜVERCİN 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDIGÜVERCİN 5. SON BÖLÜM İZLE

Ökkeş, ağabeyine karşı hala öfkelirdir. Kendisini polise nasıl teslim ettiyse Zülüf'ü de teslim etmesini ister. Bu olay Kevsa, Celil ve Ökkeş için Zülüf'ün konağa intikam için geldiği tezini savunmaları için bulunmaz fırsat olur.

Kenan'sa Zülüf'ün barış için konağa döndüğünü düşünürken, bu olayla bir hayal kırıklığı yaşar. Ancak Zülüf'ün ısrarla babasının katil olmadığını söylemesi onun da kafasını karıştırmaya başlayacaktır.

Zülüf, geçmişte bu cinayeti kimin ya da kimlerin işlediğini bulmak ve babasının adını temize çıkarmak için konağa dönmüştür. Kenan’a artık kan dökülmemesi ve her şeyin yoluna girmesi için döndüğünü söylemek zorunda kalır.

Kenan’sa Zülüf’ün konağa dönmesiyle içten içe umutlanır. Kevsa ve Celil, Ökkeş’i içeriden çıkarmanın derdindedir. Zülüf, yıllardır sakladığı tesbih tanesiyle bu işi çözmesinin hiç de kolay olmadığının farkına varır.

Son güncelleme: 13:56 - 29.12.2019