Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güzel manken Ivana Sert’ten silikon açıklaması
Güzel manken Ivana Sert’ten silikon açıklaması
Geçtiğimiz hafta 'Tamzara dokuması' defilesinde baş manken olarak katılan güzel manken Ivana Sert şu sıralar ailesiyle birlikte Yunanistan'da tatilini sürdürüyor.
Magazin 9 Temmuz 2017 - 15:08

Ömercan ALTAY
Güzel manken Ivana Sert, sıcak havanın tadını ailesiyle birlikte Yunanistan’da tatil yaparak çıkarıyor. Sık sık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son olarak ise plajda güneşlenirken yaptığı paylaşım takipçileri tarafından dakikalar içerisinde binlerce beğeni aldı.
g3ewsENFEKSİYON TEDAVİSİ GÖRÜYOR
İvana Sert’in pozunu görenler onun silikonlarını yenilediğini fark etti. İlerleyen yaşına rağmen çarpıcı fiziğiyle dikkat çeken Sert’in yeni silikonlarından dolayı iltihap kaptığı ve enfeksiyon tedavisi gördüğü haberleriyse magazin gündemine bomba gibi düştü. Doktorun tavsiyesine uymadığı için dikişleri denizde patlayan İvana Sert’in hastanede olduğuna dair haberler yapıldı.

GERÇEĞİ YANSITMIYOR
Hakkında çıkan iltihap haberleriyle ilgili ulaştığımız Sert, ilk kez hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak Sözcü’ye açıklamada bulundu. Sert yaptığı açıklamada; ‘Silikonları mikrop kaptı’ haberleri gerçeği yansıtmıyor, tedavi görmüyorum ve gayet sağlıklıyım’ şeklinde konuştu.
cc3
2017-p

Son güncelleme: 11:57 - 27.07.2017