Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güzeller geçidi
Güzeller geçidi
Azra Kohen’in en çok satanlar listesinde uzun süre raflardan inmeyen Fi, Çi ve Pi üçlemesinden uyarlanan ‘Fi’ dizisi önceki akşam Volkswagen Arena’da görücüye çıktı. Birçok ünlü ismin katıldığı gala güzeller geçidine dönüştü…
Magazin 2 Nisan 2017 - 00:33

Azra Kohen'in en çok satanlar listesinde uzun süre raflardan inmeyen Fi, Çi ve Pi üçlemesinden uyarlanan ‘Fi' dizisi önceki akşam Volkswagen Arena'da görücüye çıktı. Birçok ünlü ismin katıldığı gala güzeller geçidine dönüştü…

8

Kocam tadilatta

Geceye eşi Halit Ergenç'ten ayrı katılan Bergüzar Korel, “Evde tadilat olduğu için Halit Bey'le ayrı ayrı katılıyoruz. Ben önceden geldim o da ustaları gönderip yola çıkmış. Birazdan burada olur” diye konuştu.

6

Tek taşını gösterdi

Yaklaşık üç hafta önce Almanya'da sevgilisi Burak Özçivit'le nişanlanan Fahriye Evcen, gecenin en şık isimleri arasındaydı. Güzel oyuncu, röportaj verirken sık sık tek taş yüzüğünü gösterdi.

4

Gecenin yıldızı oldu

Dizinin başrol oyuncularından Berrak Tüzünataç, giydiği şık siyah elbisesiyle göz kamaştırdı. Bir nevi ev sahibi olan güzel oyuncuyu gösterim sonrası misafirler tek tek tebrik etti.

3

Kendimi güzel bulmuyorum

‘Kiralık Aşk' dizisi final yaptıktan sonra ekranlardan uzak kalan Elçin Sangu, saçının rengini değiştirmeyeceğini söyledi.

1

Kenan hasta evde yatıyor

Sinem Kobal, hastalığından dolayı eşi Kenan İmirzalıoğlu’nun kendisini yalnız bıraktığını söyledi. Kobal, “Kenan'la tatilde grip olduk. Ben iyileştim ama o hasta” dedi.