Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gwen Stefani, estetik yaptırdığı iddiasıyla hayranlarının tepkisine uğradı
Gwen Stefani, estetik yaptırdığı iddiasıyla hayranlarının tepkisine uğradı
Önceki düzenlenen Grammy Ödül törenine katılan Gwen Stefani, görüntüsüyle eleştiri topladı. 50 yaşındaki şarkıcının fazla estetik nedeniyle mimiklerinin kaybolduğu ve donuk bir yüze sahip olduğu eleştirilerine yol açtı.
Magazin 28 Ocak 2020 - 15:41

Gwen Stefani, 62. Grammy Ödülleri’ndeki görünümü nedeniyle tepki aldı. Yaptırdığı estetik ve dolgulardan şikayet eden hayranları, ünlü şarkıcının tanınmaz hale geldiğini söyledi.

Dolce & Gabbana tasarımı mini elbisesiyle ne kadar beğeni toplasa da, Stefani’nin ifadesinin donuklaştığını fark eden kişiler ünlü şarkıcıyı topa tuttu. Twitter’da tepkisini gösteren bir kullanıcı, “Gwen… Yüzüne ne yapmış? Tanınmaz halde, utanç verici” dedi.

REUTERS

Stefani’nin hayranları, şarkıcıyı çok fazla estetik ve botoks yaptırarak doğal güzelliğini bozmakla suçladı. Ünlü şarkıcının bir başka takipçisi de, “Yüzüne estetik ve botoks yapmaktan vazgeç. Madonna gibi sahte görünmeye başladın” dedi.

Son güncelleme: 15:43 - 28.01.2020