Gwyneth Paltrow eski sevgilisi Ben Affleck ve yeni eşi Jennifer Lopez hakkında yorum yaptı

ABD'li ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow, geçtiğimiz günlerde evlenen eski sevgilisi Ben Affleck ve Jennifer Lopez için düşündüklerini açıkladı.

Gwyneth Paltrow eski sevgilisi Ben Affleck ve yeni eşi Jennifer Lopez hakkında yorum yaptı

49 yaşındaki aktris Gwyneth Paltrow, 1997-2000 yılları arasında Ben Affleck’le birlikteydi ve bu sırada “Shakespeare in Love” (1998) ve “Bounce” (2000) filmlerinde birlikte rol aldılar.

Ben Affleck, Gwyneth Paltrow…

Paltrow, cuma günü Instagram Story’de hayranlarından gelen soruları yanıtlarken Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in Las Vegas’taki sürpriz düğününden sonra eski erkek arkadaşı için mutluluğunu dile getirdi.

Ben Affleck, Jennifer Lopez…

Söz konusu evlilik hakkında ne düşündüğü sorulduğunda Paltrow, “Aşk!!! Çok romantik!!! Onlar adına çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Affleck ve Lopez, şu an Paris’te balayılarına devam ediyor.

 

Gwyneth Paltrow, Goop markası altındaki yeni ürünleri için soyundu İlginizi Çekebilir Gwyneth Paltrow, Goop markası altındaki yeni ürünleri için soyundu Gwyneth Paltrow güzellik sırlarını paylaştı İlginizi Çekebilir Gwyneth Paltrow güzellik sırlarını paylaştı Gwyneth Paltrow ve Kourtney Kardashian'dan ortak çalışma İlginizi Çekebilir Gwyneth Paltrow ve Kourtney Kardashian'dan ortak çalışma

 

Loading...