Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hacı Sabancı’dan ‘Yazık’ tepkisi
Hacı Sabancı’dan ‘Yazık’ tepkisi
İş insanı Hacı Sabancı sosyal medya hesabı üzerinden, TRT 1 ekranlarında izlenen bir yarışma programında yaşananlara tepkisini gösterdi.
Magazin 3 Ocak 2019 - 10:32

TRT 1 ekranlarında yayınlanan 3’te 3 Tarih programında “30 Ağustos Zafer Bayramı hangi olayı anmak için kutlanan bir ulusal bayramdır?” sorusuna yarışmacının verdiği cevap sosyal medyada gündem oldu. Yarışmacı, soru karşısında, “Soruyu görünce kaldım yani” diye karşılık verdi. Engin Altan Düzyatan’ın “Soruyu tekrar okursanız, aslında her şey kendi içinde açıklanıyor soruda” demesine yarışmacı, “Tabii ki bu soruyla ilgili bir fikrim var demeyeceğim, elbette olmalı” şeklinde karşılık verirken yarışmacı yine de yanlış yanıt verdi.

HACI SABANCI DA TEPKİ GÖSTERDİ

Yarışmacının verdiği yanıttan hareketle yakın tarihinden bu kadar habersiz yaşanmasına sosyal medya kullanıcıları büyük tepki verirken, bir tepki de Hacı Sabancı’dan geldi. Instagram hesabından yarışma görüntüsünü paylaşan Sabancı bu görüntünün üzerine ‘Yazık’ notunu düştü.

haci-sabanci-ic