Hadi İnşallah filmi nerede çekildi? Hadi İnşallah konusu ve oyuncuları…

Hadi İnşallah filminin televizyon ekranlarında yayınlanmasıyla film hakkında birçok ayrıntı merak edilerek aranmaya başlandı. Hadi İnşallah, 2014 Türk yapımı ve 28 Kasım 2014 tarihinde vizyona giren komedi filmi. Filmin yönetmenliğini Ali Taner Baltacı yapmış, senaryosunu ise Murat Kaman, Emrah Kaman yazmıştır. Yapımcılığını ise 25 Film yapmıştır. Filmin başrollerini Murat Boz ile Büşra Pekin tarafından paylaşılmıştır.

Hadi İnşallah filmi nerede çekildi? Hadi İnşallah konusu ve oyuncuları…

Hadi İnşallah filmi yaklaşık beş yıl önce vizyonda gösterimdeydi şimdi ise televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Hadi İnşallah filminde kimler oynuyor sorusu merak ediliyor. Hadi İnşallah filminin nerede çekildiği de merak edilen konular arasında. İşte Hadi İnşallah filmi hakkında dikkat çeken detaylar…

HADİ İNŞALLAH FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Hadi İnşallah filminin çekimleri İzmir’de yapıldı. Galası da İzmir'de bir AVM’de gerçekleştirildi.

HADİ İNŞALLAH OYUNCULARI

Murat Boz – Pekmez
Büşra Pekin – PuCCa
Şinasi Yurtsever – Kameraman Hasan
Müjde Uzman – Bayan Kaltak
Cezmi Baskın – PuCCa Baba
Hülya Gülşen – Irmak PuCCa Hala
İdil Dizdar – Zodyaklı / Zodi
Aydan Taş – Kızıl
Emrah Kaman- Eski Sevgili PuCCa'nın eski sevgilisi

HADİ İNŞALLAH KONUSU

Hadi İnşallah, genç bir kadın olan Pucca'nın hikayesini anlatıyor. PuCCa, hayatının 4 senesini Ankara'da geçirir ama o koca sene boyunca beraber olduğu sevgilisinden de ayrılırak, İzmir'e ailesinin yanına döner. Zor bir ayrılık süreciyle karşı karşıyadır, mutsuzluktan eve kapanır; çalmayan telefonları bekler ve bunalımdaki pek çok kadın gibi kendisini yemeye verir! Bu arada ailesi de kendisine yeni bir iş bulup, toparlanması için baskı yapar. Hiç istemeden İzmir'deki bir yerel televizyon kanalıyla iş görüşmesine gider; ve yaşamını değiştirecek yakışıklı ile o gün karşılaşır! “Pekmez” lakabını taktığı ve genç kadını yeniden yaşama döndüren bu yakışıklı ile ne yapıp edip beraber olmayı kafaya koyar… Ama karşısında da zorlu bir rakibesi vardır.

Loading...