Hadise aşka geldi

Uzun süredir basından uzak şekilde Kaan Yıldırım ile birliktelik yaşayan şarkıcı Hadise, ilk defa sosyal medya hesabından sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı.

Hadise aşka geldi

Şarkıcı Hadise, uzun süredir oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşıyor. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan ikili, bu zamana kadar hiç basın mensuplarına yakalanmadı. Aşklarını dolu dizgin yaşayan çiftten Hadise, dün kural bozarak ilk fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

HADİSE AŞKA GELDİ

Hadise, oyuncu sevgilisinin elini tuttuğu karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Hadise paylaşımına şu notu düştü: “Yanımda, sağımda, solumda, ufkumda… Yanında, yazında, kışında, tüm baharlarında…”

9 AY ÖNCE SÖYLEDİKLERİ GÜNDEM OLDU

Ünlü şarkıcının bu hamlesinden sonra ise aylar önce verdiği bir röportaj sosyal medyada gündem oldu. Hadise’nin paylaştığı fotoğrafının ardından 9 ay önce bir röportajında “Aşığım arkadaşlar birisi var hayatımda hiç demedim, demeyeceğim de. Instagram’da sevgilimi asla takip etmeyeceğim, asla resim koymayacağım. Ben öyle bir insan değilim” demesi yeniden gündem oldu.

Birçok sosyal medya kullanıcısı Hadise’nin bu videosunu yeniden paylaşarak “Büyük lokma ye büyük söz söyleme” yorumunu yaptı.

Hadise'den, Kaan'a: Sakın beni kandırma İlginizi Çekebilir Hadise'den, Kaan'a: Sakın beni kandırma
Loading...