Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise forma girmek için düğmeye bastı
Hadise forma girmek için düğmeye bastı
Şarkıcı Hadise, yaz aylarına formda bir görüntüyle girmek adına iki haftalık bir detoks kampına girmeye hazırlanıyor.
Magazin 11 Nisan 2017 - 12:55

Zayıflamak için Şeyda Coşkun’dan destek alan Hadise’nin, ödediği ücretlere rağmen program sonrasında hızla kilo vermesinden dolayı vücudunda sarkmalar oluşmuştu. Bu yüzden de Coşkun’la davalık olan ünlü şarkıcı, bu kez farklı bir yola başvurdu. Hadise’nin bu sefer dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan ABD'li yaşam koçu Tracy Anderson’dan destek alacağı konuşuluyor. Yaz başında ABD’de 10 günlük bir detoks kampına girecek olan Hadise’nin cebinden 7 bin 500 dolar (28 bin lira) çıkacak. Tracy Anderson'un özel karışımlarıyla da vücudunu arındıracak olan Hadise, bunun için de bin 500 dolar yani 5 bin 600 lira ödeyecek.

LOPEZ İLHAM VERDİ

Tracy Anderson, Hadise'ye 1 yıllık beslenme ve egzersiz programı da hazırlayacak. Bu programın bedeli ise 5 bin dolar (yaklaşık 20 bin lira) uçak ve konaklama masraflarıyla birlikte yaklaşık 60 bin lira ödeyecek olan Hadise'ye zayıflamak bir hayli pahalıya patlayacak. 47 yaşında ve 2 çocuk annesi olan Jennifer Lopez'in sıfır beden olmadan yakaladığı form, Hadise'ye ilham verdi.