Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise lafını esirgemedi sansür tepkisini yineledi
Hadise lafını esirgemedi sansür tepkisini yineledi
Geride bıraktığımız akşam gerçekleşen Altın Kelebek ödül töreninde sahneye çıkan ve ödül alan Hadise, burada yaptığı konuşma ile geceye damga vurdu.
Magazin 10 Aralık 2018 - 14:47

Şarkıcı Hadise, geceye sadece kıyafetiyle değil aynı zamanda konuşmasıyla da damga vurdu. Kovboy stili şapkası ve çizmeleriyle bolca eleştiri alan Hadise, ödül aldığı sırada sansüre uğrayan Sıfır Tolerans adlı şarkısına çektiği klibi hatırlattı dikkat çekici sözler kullandı. Hadise daha sonra ‘söz uçar yazı kalır’ sözünden hareketle gecede yaptığı konuşmayla ilgili olarak sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: “Bence sevmek, öpmek ve sarılmak dünyanın en özel ve normal duyguları… Bu duyguların yasaklanması gerçekten çok saçma! Eminim benim yerimde bir erkek olsa bu tepkileri almazdı. Müzik ve sanat özgürlük demektir. Ben her zaman bu şekilde devam edeceğim. Hiçbir zaman susmadım. Biz kadınlar hangi işi yaparsak yapalım aynı savaşları veriyoruz. Bu yüzden hayatı kısıtlanmış tüm kadınlara gelsin bu ödül”