Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise mimikleriyle yıktı geçti
Hadise mimikleriyle yıktı geçti
Yeni sezonda da O Ses Türkiye jürisinin koltuğunda oturacak olan Hadise, yeni bölümlere hızlı bir giriş yaparken bir yandan da vereceği Harbiye konseri için hazırlıklarını sürdürüyor.
Magazin 3 Ekim 2019 - 10:59

Güzel şarkıcı tüm bu koşturmaları arasında keyif aldığı şeyleri yapmaktan da geri durmuyor. Instagram hesabının hikaye kısmını aktif olarak kullanan Hadise bu defa Murda ve Ezhel şarkısı olan AYA’da playback yaptı.

SEKSİ MİMİKLER YAPMAKTAN GERİ DURMADI

Hadise, tıpkı Reynmen’in şarkısına çektiği klipte olduğu gibi son derece çekici bir şekilde AYA şarkısını söylerken yaptığı seksi mimiklerle bir kez daha kendisinden söz ettirdi. Bu defa dans etmeyen sadece makyaj koltuğunda otururken izlediğimiz Hadise, şarkıyı söylerken son derece çekici görünüyordu. Takipçileri, Hadise’nin paylaştığı fotoğraflar üzerinden onun bu performansına yorumlar yaparken 10 milyonu aşan takipçinin ortak düşüncesi Hadise’nin şarkıyı söylerken son derece çekici göründüğü oldu.