Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise’den evlilik açıklaması
Hadise’den evlilik açıklaması
Şarkıcı Hadise geçtiğimiz günlerde jüri üyesi olduğu 'O Ses Türkiye' yarışmasında Gökhan Özoğuz ile Yıldız Tilbe’nin kavga ettiği haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Magazin 5 Kasım 2017 - 09:51

Amerika’da bir arkadaşının düğününe katılıp İstanbul’a dönen Hadise ayağının tozu ile doktora gitti. Nişantaşı’nda bir poliklinikte görüntülenen şarkıcı “Rutin kontrole geldim. Biraz jetlag durumum da var. Sesim de kısıldı, öyle rutin bir baktırayım dedim kendime” diye konuştu. Evlenen insanları görünce biraz hüzünlendiğini kabul eden Hadise, evlilikle ilgili sorular üzerine ise “Her düğün biraz buruk geçer ama ‘Neden ben değilim?' diye sormuyorum tabii, ailem de istiyor. Annem babam da evlenmemi çok istiyor ama ben doğru insanı bulma taraftarıyım. Zaten görüyorsunuz kısa sürede çok insan boşanıyor. Geç olsun sağlam olsun” ifadesini kullandı.

“HERKESİN KENDİ KARAKTERİ VAR”

Hadise geçtiğimiz günlerde jüri üyesi olduğu ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında Gökhan Özoğuz ile Yıldız Tilbe'nin kavga ettiği haberlerinin gerçeği yansıtmadığını belirtip “Herkesin kendi karakteri var. Mesela Gökhan çok alıngandır, Yıldız aklına geleni söyler ama düşünerek söyler. Çıkan haberler çok yanlıştı. Yıldız kendisini tam ifade edemedi. Sonra hepimiz yorumlar yapmaya başladık. Elektrikler gitti, gidip elektriklerin gelmesini beklerken bazı yorumlar yapmışlar. İnanın biz deli gibi kavga etsek yansır ekrana. Bunu hissedersiniz çünkü biz oyuncu değiliz” şeklinde konuştu.