Hadise’nin ablası konuştu: Profesyonel ilişkimiz bitti

Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar teşebbüsü, Açıkgöz kardeşler arasında büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olmuştu. Yaşanılan olay sonrasında Hadise, kariyerine yön veren ve bir çok projesinde birlikte çalıştığı ablası Hülya Açıkgöz ile iş ilişkisini bitirmişti. Hülya Açıkgöz önceki gün Akmerkez'de muhabirlerin sorularına yanıt verdi.

Hadise’nin ablası konuştu: Profesyonel ilişkimiz bitti

Abla Açıkgöz kendisine yöneltilen sorulara: “Ben başka sanatçıyla çalışmıyorum. Hadise’yle profesyonel ilişkim bitti. Küslük yok, biz kardeşiz. İş anlamında aramız bittiyse de, kardeşliğimiz devam ediyor” diye cevap verdi. ‘Yaşanan olaylardan ötürü Hadise’ye bir kırgınlığınız var mı?’ sorusuna; “Kırgınlığım da yok biz iş anlamında yolumuzu ayırmak istedik. Kolay değil aslında biz 10 senedir çalışıyoruz. Tüm özel ve iş sorunlarını beraber paylaşıp çözdük. Biraz ara verip kendi düzenimizi kurmakta önemliydi. Derya’da bende kendi yolumuzu çizdik. Hadise diye bir kardeşim var benim, Türkiye’nin pop starı, onu da sahiplenmek gerekiyor. Onun imajını zedeleyecek hiç bir şey yapmak istemem” yanıtını verdi.

“BOL ŞANSLAR”

Hadise ile kırgınlığı olmadığını yineleyen Hülya Açıkgöz, işine artık karışmadığını; “Ben Hadise’nin her zaman başarılı olmasını istiyorum. Beni her zaman arar sorar nasıl olmuş der. Ama ben şu moddayım. Kendin yapmalısın her şeyi sen kendine bir ekip kurdun, güzel yönetiyorsun her şeyi bol şanslar diliyorum” sözleriyle dile getirdi. Annesi Gülnihal Açıkgöz’ün kendilerine güç verdiğini söyleyen Hülya hanım, “Annem Allah’a şükür çok iyi, bizim enerji kaynağımız. Annem bize güç veriyor. Belki de bu olay bizi daha da güçlendirdi. Çünkü bir taraftan ünlüsün, bir taraftan göz önündesin, aile içinde bir sorun var ve onu çözmeye çalışıyorsun, kolay bir şey değil ama başardığımızı düşünüyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Hadise verdiği 2 konserde de kırmızı kıyafet tercih etti İlginizi Çekebilir Hadise verdiği 2 konserde de kırmızı kıyafet tercih etti
Loading...