Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise’nin aşk gerçeğini ablası açıkladı
Hadise’nin aşk gerçeğini ablası açıkladı
Hadise, ‘Sıfır Tolerans’ klibinde rol alan Fransız manken Aurelien Muller ile önceki akşam yemekteydi.
Emre ÇEVİK
Magazin 2 Aralık 2017 - 02:21

Bir süredir aşk haberleriyle gündeme gelen Hadise, sonunda sobelendi. ‘Sıfır Tolerans' klibinde oynayan Fransız manken Aurelien Muller ile aşk yaşayan Hadise, her fırsatta çıkan aşk haberlerini yalanlamıştı. Ünlü popçu, önceki akşam sevgilisi Muller ile çıktığı akşam yemeğinde görüntülendi.

hadise-ic

İstinye Park Zuma'da sevgilisiyle kardeşlerini tanıştıran Hadise, yemek sonrası dikkat çekmemek için mekanı kardeşi Derya Açıkgöz ile terk etti. Kardeşi Derya Açıkgöz'ün yeni koleksiyonunu kutladıklarını belirten Hadise, klipte ve günlük hayatta giydiği kıyafetlerin yabancı starlardan çalıntı olduğu yönde çıkan haberlerin sorulması üzerine “Bir kıyafeti bir kişi giyecek diye bir şey yok.” şeklinde konuştu.

hadise-ic-2
Kardeşi ile restorandan ayrılan Hadise'nin ardından sevgilisi Aurelien Muller ve ablası Hülya, kapıda göründü. Abla Hülya Açıkgöz, aşk haberlerinin sorulması üzerine “Şuan tanışma aşamasındalar. Hadise mutlu olacaksa neden olmasın” diyerek ikilinin birlikteliğini ilk kez doğruladı.

 

Son güncelleme: 09:52 - 02.12.2017