Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hadise: “Tüm kadınlar makyajsız güzeldir”
Hadise: “Tüm kadınlar makyajsız güzeldir”
Şarkıcı Hadise, bayramın 3. günü Kıbrıs'ta sahne aldı. En sevilen şarkılarını sevenleri için seslendiren Hadise 2 saat boyunca hiç durmadan dans etti.
Emre ÇEVİK
Magazin 7 Haziran 2019 - 13:17

Sahnesine harika bir performans ile başlayan Hadise, gri rengi pullu göz kamaştıran mini elbisesiyle dikkat çekti. Hadise, konsere başlamadan önce sevenlerinin bayramını kutladı.

“BAYRAMI ANNEYLE GEÇİRMEK GİBİSİ YOK”

Annesini her sahnesinde dilinden düşürmeyen Hadise “Ben bu bayram annemle birlikteydim. Bayramı anneyle geçirmek gibisi yok” diyerek hem hayranlarının bayramını kutladı hem de bayramda ailesi ile birlikte olmanın mutluluğunu ifade etti.

TÜM KADINLAR VE KIZLAR MAKYAJSIZ GÜZELDİR

Geçtiğimiz günlerde gittiği bir mekan çıkışı görüntülenen Hadise, makyajsız olduğu için bazı kesimler tarafından eleştirilmişti. Eleştiriler hakkında konuşan şarkıcı, “Hepimiz her gün makyaj yapmak zorunda değiliz. Bana destek veren tüm arkadaşlarım ve dostlarım benim yanımda oldu. Onlara çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir akım başlattık. Sadece onlar değil tüm vatandaşlar ve sevenlerim benimle birlikte oldu. Ben sıfır makyajı seviyorum kendimi çok seviyorum” dedi.