Beraber yatıyoruz

Çocuklarıyla birlikte vakit geçirmekten büyük keyif alan annelerden Çağla Şikel pedagogları kızdıracak bir açıklamada bulundu.

Beraber yatıyoruz

Oğulları Uzay ve Kuzey'in sürekli olarak evin içinde koşturmalarından dert yanan Çağla Şikel, geride bıraktığımız günlerde oğullarının bozduğu bir oyuncağı yenilemek için alışveriş merkezindeydi.

Oğullarıyla yakından ilgilendiği görülen Şikel, bu ilgiyi zaman zaman abarttığını da belirtmeden duramıyor. Sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda pedagogların onaylamadığını biliyorum diyerek sözlerine başlayan Çağla Şikel, çocuklarıyla birlikte uyuduğunu şu sözlerle açıklamış.

Foto: Sosyal medya - Çağla Şikel

ANNELER SÖZ DİNLİYOR MU?

Pedagoglar uygun bulmuyor bu yaşlarda özellikle erkek çocukların anneleriyle yatmalarını ama acaba anneler söz dinliyor mu? Yok yok dinliyorum valla. Sadece haftada bir gün oğlanlarımla beraber yatıyoruz keyfimize diyecek yok ama lütfen sabah gözümü açar açmaz karşımdaki manzaraya bir bakar mısınız? Haksız mıyım? Hayatta daha çok bana tebessüm ettirecek başka bir şey bilmiyorum ki düz yatırıyorum gece 50 kere çeviriyorum… Uzay sabahına yine ters yine ayaklar ağzımda.

Loading...