Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Haftanın magazin olayları/ Beren Saat son noktayı koydu, Tuğba Özay boşandı, Halit Ergenç saldırıya uğradı
Haftanın magazin olayları/ Beren Saat son noktayı koydu, Tuğba Özay boşandı, Halit Ergenç saldırıya uğradı
Ünlü isimler her ne kadar renkli hayatlarıyla pek çok insanı kendilerine hayran bıraksalar da onların yaşantısı da aslından sıradan insanlardan farklı değil...
Magazin 2 Haziran 2019 - 12:27

Geride bırakmaya hazırlandığımız haftaya damga vuran magazin olayları bizlere renkli yaşantıların kimi zaman grileşip solabildiğini kimi zaman onların da hayatında iniş çıkışların bulunabileceğini gösterdi. İşte geride bırakmaya hazırlandığımız haftaya damga vuran magazin olayları:

Pınar Altuğ Atacan: Allah topunuzun belasını versin

Geride bırakmaya hazırlandığımız hafta tüm Türkiye 1,5 yaşında öldürülen Ecrin bebeğe kilitlenmişken, Zümrüt Apartmanı adlı kitapta yer alan ‘pedofili’ ifadeler herkesin isyan etmesine yol açtı.

Demet Akalın: Kendimi şişlemeyi düşündüm

Şarkıcı Demet Akalın, eşi Okan Kurt’la birlikte canlı yayınlanan bir magazin programına katıldı. 2. Sayfa programına katılan çift özel hayatlarına dair açıklamalarda bulundu. Haklarında merak edilenleri anlatan Akalın'ın zor geçtiğini söylediği hamilelik dönemiyle ilgili itirafı canlı yayına damga vurdu.

Beren Saat son noktayı koydu

Oyuncu Beren Saat sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla uzun bir süredir magazin kulislerinde konuşulan ‘Eşi Kenan Doğulu’dan boşanıyor’ haberlerine son noktayı koydu. Saat sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla haklarında çıkan iddialara bir yanıt verirken eşinin doğum gününü kutlayarak ve ‘Sana aşık oldum' sözlerini kullandı.

Tuğba Özay, İtalyan eşinden boşandı

Ünlü model Tuğba Özay ve İtalyan eşi Ludovic Fattizzo, anlaşmalı olarak 10 dakikada boşandı. 10 yıllık evli olan çift birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmedi. Ünlü model Özay,“ Bizim tek sorunumuz zaten iki ülke arasında yaşamaktı. Hayırlısı artık herkesin kendi yolu“ dedi.

Halit Ergenç'e saldırı!

Başarılı oyuncu Halit Ergenç, trafik magandalarının saldırısına uğradı.

Son güncelleme: 12:31 - 02.06.2019